Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TermX party představuje: zpěvačka ACCURA

Accura (vlastním jménem Petra) - okouzlující zpěvačka zpívající v electro stylu, mimo jiné bývalá zpěvačka skupiny Infinity a současná rezidentní zpěvačka Meccamixu - 2. nejlepší party v ČR podle Dance Music Awards 2008.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TermX MECCAMIX
pátek 17. září 2010 21:00
(konec +- sobota 18. září 2010 06:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Soutěžilo se o 10 vstupenek na luxusní večírek nejlepšího Českého klubu, který se odehraje ve Vsetínském L.A.Clubu, bývalé Besedance.. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Accura je nezastavitelná dračice, ve které se její taneční temperament opravdu nezapře. Její dráždivá vystoupení a odvážné choreografie dávají naplno vyniknout jejímu nezaměnitelnému sex appealu. Narodila se v Ústí nad Labem a vyrostla v muzikantské rodině. Její pěvecké předurčení bylo tedy zřejmé již od dětsví.Již ve svých „teenage“ letech se zúčastnila několika pěveckých soutěží a během svých studií na gymnáziu se zpěvu začala věnovat naplno v podobě francouzských šansonů. Ve svých 21 letech se učastnila 2. české superstar, kde se dostala mezi prvních 300 talentů. Svou profesionální pěveckou kariéru však odstartovala až v roce 2006 ve skupině Intimity, která ji velmi ovlivnila a pomohla se pěvecky rozvinout.

Se skupinou Infinity vydala několik singlů jako např. Let Me Go (2006), Get To Know (2008) a Understand Me (2009), které byly úspěšné v hitparádách a médiích nejen v čechách. Singl Get To Know dokonce zařadilo světoznámé taneční britské rádio Ministry of Sound do své rotace!

Její hlas jste mohli a můžete slyšet na některých z předních českých rádiích jako např. Evropa 2, Fajn rádio, Danceradio, Radio Helax atd. V roce 2007 vydali také první album s názvem WAY. Za skupinou Infinity stojí jeden z nejlepších producentů taneční hudby v ČR David Freedom, který dodnes spolupracuje s Accurou na jejích nových skladbách.Accura je nová rezidentní zpěvačka Meccamix Tour. Accura je nezastavitelná dračice a showmanka, ve které se její taneční temperament a fakt, že je profesionální tanečnicí, jen těžko zapře. Její dráždivá vystoupení a odvážné choreografie dávají naplno vyniknout jejímu nezaměnitelnému sex appealu. Její singly pravideně bodují v hitparadách českých radií jako je Evropa 2 a skladba „Get to Know“ se dokonce objevila na světově proslulém rádiu rádiu MINISTRY OF SOUND! Accura na Meccamixu představí živě skladby jako „Tocame 2008“, „Chris Lake Changes“ anebo „Hesitate“.


Accuru si můžete vychutnat na party TermX- MECCAMIX edice, která proběhne 17.září ve Vsetínském L.A.Clubu, ex Besedance.
Hondzix
(Jan Přikryl)
čtvrtek 9. 9. 2010 08:00
Přikryl, Jan . 2010. TermX party představuje: zpěvačka ACCURA. Vychytané.cz. [Online] 9. 9. 2010. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3661. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TermX-party-predstavuje:-zpevacka-ACCURA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:55