Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tráva v Roxy rozjíždí novou noc Modern Primitives

Novou Trávovu noc Modern Primitives otevřou tech-minimal kouzelníci Kabuto&Koji !
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Modern Primitives
pátek 24. září 2010 22:00
(konec +- sobota 25. září 2010 06:00)
Roxy
Praha (CZ)
Přední producenti Střední a Jižní Ameriky, jejichž releasy vydávají renomované světové labely jako jsou například Cocoon, Get Physical, Global Underground, Supernature nebo Fabric – Kabuto & Koji se vůbec poprvé představí v České republice na premiérovém eventu dje Trávy – Modern Primitives. O kvalitách těchto kostarických umělců plujících na vlnách tech-minimalu a tech-housu se můžete přesvědčit na vlastní kůži poslední zářijový pátek. O support se postará již zmiňovaný rezident dj Tráva a dj Subgate.První díl zbrusu nové noci dje Trávy – Moder Primitives bude opravdu ve velkém stylu! 24.9. zamíří do nově zrekonstruované Roxy opravdová lahůdka v podobě osobitého producentského dua Kabuto & Koji, které můžeme právem označit za zástupce mladé producentské krve a jehož počiny vydávají přední světové labely jako je například Cocoon, Get Physical nebo Global Underground.

Díky svému originálnímu soundu se Kabuto & Koji pravidelně představují v předních světových klubech a na parties, mezi které patří například světově uznávaná Winter Music Conference, festival Sonar, berlínský Watergate a celá řada festivalů po celém území Jižní, Střední a Severní Ameriky.

O support těchto tech-minimalových kouzelníků, jejichž pražské vystoupení bude stát rozhodně za to, se postará dlouholetý rezident klubu Roxy a legenda domácí scény dj Tráva a talent posledních let – dj Subgate!Více informací o tomto eventu naleznete na domovských stránkách klubu Roxy – www.roxy.cz a na facebooku - http://www.facebook.com/event.php?eid=130061870370644&ref=tsMissquire
(Michaela Chovancová)
pátek 10. 9. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Tráva v Roxy rozjíždí novou noc Modern Primitives. Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2010. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3660. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trava-v-Roxy-rozjizdi-novou-noc-Modern-Primitives
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 01:56