Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Male Bonding jako předkapela Crystal Castles v Praze!

V půli listopadu může česká metropole očekávat electro-punk v podání kanadských Crystal Castles a jako předkapelu britskou kytarovku Male Bonding!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Crystal Castles
neděle 14. listopadu 2010 21:00
(konec +- pondělí 15. listopadu 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Britská kytarová parta Male Bonding poprvé vystoupila na veřejnosti na klubové noci nazvané RAGE. Přesně v duchu toho názvu zůstal parket po jejich koncertu promáčený pivem, pokrytý úlomky jednorázových foťáků a ve vzduchu byly ještě cítit vibrace. Male Bonding hrají rychle. Jejich debutová deska „Nothing Hurts” trvá jen půlhodinu a většina songů končí do dvou minut. „Nemám rád dlouhé písničky,” říká kytarista a zpěvák John Arthur Webb. „Nebaví mě je poslouchat, nebaví mě je psát. Vždycky je napíšu rychlé, aniž bych to plánoval. Piju moc kafe.”

Baskytarista Kevin Hendrick se zase učil hrát u gramofonu nastaveného na 45 otáček za minutu. „Celé hodiny jsem vydržel sedět a poslouchat všechny ty rockové pecky a říkal jsem si, jak by ty basové linky asi zněly, kdyby se zrychlily. Líbily se mi tak víc. Zaměřil jsem se vždycky na riffy a hrál spolu s nimi. Zbytek hudby a zpěv jako by se vytratil.”

Když si poslechnete Male Bonding, neohromí vás jen jejich rychlost, ale také jejich melodie. Každá skladba na desce “Nothing Hurts,” ať už jde o přímou rockovou pecku (“All Things This Way”, “Crooked Scene”, “Pumpkin”), nebo o zamyšlenější kousek (“Franklin”, “Worse to Come”), je obdařena hitovým riffem, který nebudete moci vyhnat z hlavy.

Male Bonding vzešli z Dalstonu, chudé londýnské čtvrti plné “lo-fi” kapel a tureckých restaurací. Svou hudební dráhu odstartovali společným sedmipalcem s kapelou Pens na jejich vlastní značce Paradise Vendors. Pak už následovalo turné s americkou punk-popovou úderkou Vivian Girls a společné koncerty s Health, Fucked Up, No Age, The Soft Pack, Dum Dum Girls, Smith Westerns, Best Coast, Strange Boys, Metronomy a dalšími vycházejícími hvězdami alternativní scény.

Sláva mezi hudebními příznivci po celém světě a smlouva se Sub Pop Records na sebe nedaly dlouho čekat a nyní tři mladíky z Londýna čeká turné s dalším hvězdným jménem, s kanadskými elektro-punkery Crystal Castles. Tuto dvojkombinaci můžeme očekávat i v naší metropoli, Male Bonding a Crystal Castles přijedou 14. listopadu do Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 429 CZK + poplatky koupíte v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, nejlevněji v pokladně Lucerna Music Baru. V den koncertu na místě pak za 550 CZK.

Více info na: www.crystalcastles.com, www.myspace.com/crystalcastles, www.myspace.com/malebonding, www.musicbar.cz, www.dsmacku.com, www.myspace.com/dsmackupromotion

Zdroj: TZ Tisková zprava D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 10. 9. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Male Bonding jako předkapela Crystal Castles v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2010. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3655. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Male-Bonding-jako-predkapela-Crystal-Castles-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 14:46