Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zažijte adrenalin na Emseko Bike Rally Trnava!

Do startu pátého závodu Meatfly Wood Bike Series (WBS) na Trnavě zbývá něco přes týden a tak přípravy tratí a celého závodu bikerally jsou již v plném proudu. Ten se pojede v sobotu 18. září 2010 pod názvem Emseko Bike Rally Trnava. Pořadatelé ze Speedbike teamu Fryšták ve spolupráci se SKI areálem Trnava pro všechny připravují dvě tratě, na kterých se pojede celkem 5 RZ.
Přidat na Facebook
Úpravené tratě
Zejména levá z nich doznala podstatných změn ve spodní části, vynucených výstavbou nového hřiště v areálu rekreačního střediska. V loňském roce musela být tato erzeta v prudkém lijáku právě kvůli této spodní části zkrácena. Letos jezdci z SBT Fryšták během několika brigád připravili novou velkou klopenku „za roh“ a terénní úpravy kolem nového hřiště si přímo řekly o vybudování cílového dropu, jehož hlavním zadáním bylo, aby byl přijatelný pro všechny. Přesto bude pro úplné začátečníky nachystána možnost objezdu. Pravou trať jsme o pár desítek metrů prodloužili, s novým startem na palouku u chodníku na start levé erzety.

Zpestření Dualem
Start hlavního závodu je v 10 hodin. Jako doplňkový závod po skončení bikerally se pojede na místní travnaté sjezdovce Dual slalom, který bude zpestřen několika umělými skoky. Díky středisku SKI areálu Trnava poskytuje tato lokalita jako jediná z celého seriálu všem sjezdařům vlek a možnost vývozu.

Více info včetně propozic závodu na stránce seriálu bikegeneration.cz nebo na týmových stránkách fryštackých bikerů sbt.estranky.cz

Zdroj: TZ BikeGeneration.cz
Lakina
(Lada Váňová)
středa 8. 9. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Zažijte adrenalin na Emseko Bike Rally Trnava!. Vychytané.cz. [Online] 8. 9. 2010. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3654. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zazijte-adrenalin-na-Emseko-Bike-Rally-Trnava!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 03:20