Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Stará Aréna připravila na září pravidelný nedělní program pro děti

Tvůrčí tým Staré Arény připravil v rámci své Letní divadelní scény bohatý kulturní program pro nejmenší diváky.
Přidat na Facebook
Každou zářijovou neděli mohou rodiče se svými dětmi navštívit divadelní představení, zahrát si zábavné hry a soutěže, kreslit vlastní komiksy přímo v centru města nebo se vydat na kurz sebeobrany a bojových sportů. Program pro děti bude probíhat jak ve Staré Aréně – Klubu pro kulturu a informace 2015 na Masarykově náměstí, tak na Letní divadelní scéně v Komenského sadech u Nové radnice.

„Stará Aréna se rozhodla rozhýbat centrum Ostravy i o víkendech. Začínáme už v září, a to nedělními programy pro nejmenší. Pro všechny rodiny s dětmi, které v neděli odpoledne nesmyslně korzují přes Komenského sady, připravila Stará Aréna v rámci Letní divadelní scény program na každé nedělní odpoledne jménem LDS PRO DĚTI. Nebojte se k nám přidat, je si z čeho vybírat,“ říká dramaturg Staré Arény Petr Sedláček.

Už 5. září se můžete těšit na Soutěžní neděli. Od 14 do 18 hod. si v Komenského sadech můžete užít Velkou výtvarnou dílu nazvanou A co děti…. Ve Staré Aréně a v okolí Masarykova náměstí pak v 15 hod. začínají hry bez hranic pojmenované Mají si kde hrát…. , kde si rodiče spolu se svými dětmi mohou zavzpomínat na klasické dětské hry jako schovávaná, pexeso, honěná, skákání přes gumu, turnaj v piškvorkách a lodích a mnohé další.

Na 12. září připravil tým Staré Arény Komiksovou neděli. Od 15 hod. začíná u Klubu pro kulturu a informace 2015 Komiksová guerilla, v 16:30 hod. pak akce pokračuje přehlídkou legendární Ňů fešn šopy v komiksovém přestrojení.

V neděli 19. září začíná ve Staré Aréně ve 14 hod. kurz sebeobrany a nejrůznějších bojových sportů jako judo, aikido, karate nebo kung-fu. Těšit se tak můžete na opravdovou akční Tatínkovskou neděli.

Poslední neděle v měsíci pak bude patřit divadlu. Program Divadelní neděle začíná v 15 hod. u Nové radnice pohádkou Čert a Káča od Martina Zahálky a Pavela Doucka ze studia DrUpIn. Zbývající část odpoledne bude patřit herci a výtvarníkovi Jiřímu Nebenfuhrovi, který bude s dětmi vyrábět divadelní kulisy.

„V případě nepříznivého počasí se všechny akce automaticky přesouvají do Staré Arény na Masarykově náměstí. Letní divadelní scéna má ale své kouzlo, a tak doufáme, že bude v září hezky,“ dodává Sedláček.
Dmb
(Lukáš Kaboň)
neděle 5. 9. 2010 08:00
Kaboň, Lukáš. 2010. Stará Aréna připravila na září pravidelný nedělní program pro děti . Vychytané.cz. [Online] 5. 9. 2010. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3643. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stara-Arena-pripravila-na-zari-pravidelny-nedelni-program-pro-deti-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:30