Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovenský hip hopový producent Grimaso pokřtí desku v Praze

Velmi aktivní slovenský producent Grimaso bude v Praze 24.9. křtít nové CD spolu s významnými hosty
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Grimaso "Let the beat come true..."
pátek 24. září 2010 21:00
(konec +- sobota 25. září 2010 04:00)
Óčko Music Club
Praha (CZ)
Známé jsou jeho spolupráce především s jedním z nejslavnějších slovenských seskupení, H16. Za zmínku stojí například megahity ,,Nech vidia“ nebo ,,Jak sa vieš hýbať“. Grimasův talent pronikl i na kompletně všechny slovenská komerční rádia. Stalo se tak u dalšího známého tracku s názvem ,,Spomalíme svet“, který nazpívala Misha.

Aktuální Grimasovo producentské album ,,Let the beat come true“ je opravdovou delikatesou i pro ty nejnáročnější sluchové příjmače fanouška kvalitního hip hopu/rapu. Na albu najdete celou řadu exkluzivních spoluprací. Kromě lidí z extraligy českého resp. slovenského rapu, mezi něž patří například Rytmus, H16, Hugo Toxx nebo Nironic, zde naleznete i spolupráce s lidmi z Velké Británie, USA, Francie nebo Španělska!

Jediný křest v České republice se uskuteční již za necelý měsíc v Óčko music clubu na pražském Vyšehradě.Luxusní prostory, skvělí hosté a Grimasův sound. To bude záruka báječné párty. A kdo všechno se vám představí se svojí show? Nebudou to ledajaká jména! H 16, Hugo Toxx, Suveréni, Mike Spirit, Rasco, Nironic a Tom Malar. Za gramcema se předvede kromě hlavní hvězdy večera, v podobě samotného Grimasa, také DJ Pyel a Nobodylisten. Že to vypadá na pořádně povedený křest? No to si pište! A hlavně si zapište za uši i do vašich diářů, že 24.září 2010 proběhne v Praze akce, na který nesmíte chybět.

Říkáš si, že budeš muset rozbít prasátko, abys jsi se mohl zúčastnit? Ale kdepak, cena 100,- Kč pro holky a 150,- Kč pro kluky je jistě pro všechny milým překvapením. Za tolik top jmen československé scény to je opravdu bláznivá cena. Pro ty náročnější z vás je navíc ještě připraveno VIPíčko za 250,- Kč.

V akci budou ten večer i drinky! Ve speciálních cenách budeš moct koupit třeba Vodku s Redbullem, Gin s Tonicem, Cuba Libre nebo Chupito. Tak zvedni zadek a doraž!
Fred
(Fred Durst)
pátek 3. 9. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Slovenský hip hopový producent Grimaso pokřtí desku v Praze. Vychytané.cz. [Online] 3. 9. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3635. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Slovensky-hip-hopovy-producent--Grimaso-pokrti-desku-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 08:12