Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Happy Brzddej Kossi!

"Evrybady Píípl, dobrýýý večer! Vítejte v první osmině dnešního večera, já jsem Sámer Issa a jedu úplně náhodou kolem. Vidím svítí se tady, hraje se tady.., tak se stavím!" A jak se narozeninově postavil? Uvnitř článku! ;)
Přidat na Facebook
Je to k nevíře, kluk jeden ušatý opálený, je zase o rok starší. Kdo to neví, tak mu bylo právě 29 roků. Ano, na svůj věk vypadá poměrně zachovale, takže mu nikdo nevěří, že mu je opravdu tolik! To víte správná životospráva, na to si Kossi potrpí! Asi tak krabička cigaret za dízu, nějaká láhev vodky k tomu a když dojde, tak nepohrdne ani Bacardi s colou. To se pak nesmíte divit, že se mládne každým dnem :o)

Ale teď vážně, málokdo ví, že se Kossi narodil 6.1.1978, v Ostravě. Své dětství prožil v Gottwaldově, vystudoval Elektrotechnickou školu v Otrokovicích a v současné době se živí jako grafik a fotograf v jedné nejmenované firmě s kuchyňským nábytkem. Největší pikantností jeho života je, že měl být naprosto dokonalým hráčem na cimbál.., ano na tento lidový drnkací nástroj Kossi řádil celých 10 let.. Dokonce byl tak dobrý, že se stal mistrem ČR a užil si svůj prestižní „megakoncert“ s Filharmonií B. Martinů.

S djingem začal kolem roku 1996 a funguje dodnes :o) Mezi tím stál u zrodu formace DJ Projekt (s kolegou DJ Blizardem) a natočili svůj asi pro vás nejznámější singl.. „Hudba, je to co mám rád, hudbu sem vám přišel tady hrát, diskotéku hrát, bavit se a rapovat..“

Mám pocit, že tyto slova moc dobře znáte, protože je slyšíte hodně často na jeho akcích. Někomu z vás lezou na nervy, a někomu z vás přirostly k srdci, stejně jako Kossi sám o sobě..

Tak Kossi - všechno nejlepší za celý redakční tým! A vy ostatní mrkněte, jak probíhaly víkendové oslavy Kossiho narozenin v áčku..
redakce
(redakční článek )
úterý 9. 1. 2007 08:00
, redakční článek. 2007. Happy Brzddej Kossi!. Vychytané.cz. [Online] 9. 1. 2007. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=363. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Happy-Brzddej-Kossi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.141s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 03:23