Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Uzavírky pozemních komunikací a omezení dopravy při Barum Czech rally

Městská policie Zlín upozorňuje nejen řidiče, ale i všechny občany a návštěvníky města Zlína na uzavírky silnic a omezení dopravy, se kterými se mohou setkat v průběhu letošního ročníku Barum Czech rally Zlín.
Přidat na Facebook
V pátečních nočních hodinách 27. srpna 2010 proběhne v centru Zlína divácky velmi oblíbená rychlostní zkouška SSS Zlín. Úplná uzavírka ulic, po nichž je trať vedena, nastane v 19:00 hodin.
Sledování této rychlostní zkoušky bude možné pouze z vyhrazených diváckých zón, z ostatních prostor budou diváci vykázáni. Pohyb osob přes nadjezd, starý most a lávku pro pěší u zatáčky ke startu NEBUDE možný.

V souvislosti s tímto dopravním omezením také upozorňujeme všechny cestující městské, autobusové i železniční dopravy:
• Linky městské hromadné dopravy zajišťující spojení centra města se sídlištěm Jižní Svahy a čtvrtí Mladcová budou vedeny po náhradních objízdných trasách.
• Provoz autobusového nádraží bude v době konání rychlostní zkoušky přesunut na ulici Hradská.
• Omezeny budou také železniční spoje, které budou nahrazeny autobusovou dopravou. Cestující ČD z Vizovic dopraví autobus na vlakovou zastávku Zlín – Prštné, odkud mohou dále do Otrokovic pokračovat vlakem. Totéž platí i pro opačný směr.

V neděli 29. srpna 2010 proběhne na území města Zlína další oblíbená rychlostní zkouška a to Pindula. Uzavření komunikace proběhne již v 5:00 hodin ráno. Závodníci pojedou RZ dvakrát, nicméně upozorňujeme všechny diváky i řidiče, že trať NEBUDE mezi průjezdy otevřena. Otevření trati a obnovení běžného provozu lze očekávat nejdříve v 16:44 hodin.

Velmi důrazně upozorňujeme návštěvníky, aby se zejména na RZ v centru Zlína dopravili raději pěšky či použili MHD. V případě dopravy automobily pak doporučujeme včasný příjezd. K parkování lze využít ploch u obchodních center na okraji města, při parkování mimo určené parkovací plochy pak řidiči musí parkovat tak, aby byla zachována bezpečnost a plynulost silničního provozu. Upozorňujeme všechny řidiče, že v případě ohrožení plynulosti a bezpečnosti, budeme při řešení tohoto protiprávního jednání postupovat naprosto nekompromisně.

Samozřejmostí také je, že řidiči nebudou před jízdou požívat alkoholické nápoje, neboť i na tyto kontroly se Městská policie Zlín zaměří.

Vydala: Mgr. Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 27. 8. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Uzavírky pozemních komunikací a omezení dopravy při Barum Czech rally. Vychytané.cz. [Online] 27. 8. 2010. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3627. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Uzavirky-pozemnich-komunikaci-a-omezeni-dopravy-pri-Barum-Czech-rally
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 21:55