Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SEDMÉ VYDÁNÍ TRANSMISSION PŘINÁŠÍ SEDM DJSKÝCH HVĚZD!

Fenoménální megaparty TRANSMISSION přivítala za dobu své existence již více než 50.000 návštěvníků z domova i ze světa, a letos přichází se svým sedmým vydáním. Všichni již netrpělivě čekají, jaké hvězdy letošní vydání s tématem Future Cities přinese. V sobotu, 6. listopadu 2010 přivítá pražská O2 arena sedm speciálních hostů z měst budoucnosti, kteří vám dají ochutnat té nejlepší taneční hudby, kterou baví miliony fanoušků na celém světě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission - Future Cities
sobota 6. listopadu 2010 22:00
(konec +- neděle 7. listopadu 2010 06:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Po obrovském úspěchu na loňském vydání se na Transmission jako první vrací oblíbenec domácího publika, skvělý holandský producent a DJ Sander van Doorn, který se stejně jako Markus Schulz pyšní umístěním v první desítce TOP 100 DJs časopisu DJ Mag. Dalším vystupujícím nebude nikdo jiný, než rezident Transmission, americký DJ a producent Markus Schulz, který po obrovském úspěchu hymny pátého vydání The New World (videoklip na Youtube shlédlo více než 2,2 mil. uživatelů) složil i pro letošní edici oficiální hymnu s názvem Future City, ke které bude opět na Transmission natočen oficiální videoklip. Dále vystoupí na Grammy nominovaný, DJ a producent Andy Moor.Dalším respektovaným DJem a producentem bude britský Simon Patterson. Tuto absolutní DJskou špičku podpoří norský DJ a producent Boom Jinx, který se proslavil především hudbou k slavnému seriálu CSI: Miami. Těšit se můžete také na holandské tranceové duo W&W. A až z daleké Austrálie přiletí neméně známý a vysoce uznávaný DJ a producent Jaytech. Své speciální vystoupení připravuje VJ´ské trio Vision Impossible, kteří pro Transmission vždy vytváří originální projekce k danému tématu. Tato sestava tak opět slibuje skvělé hudební a vizuální zážitky.Vstupenky na sedmou edici Transmission jsou v prodeji v síti Sazka Ticket za současnou cenu 1090CZK do konce srpna, která se bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390CZK. V sekci shop na www.unitedmusic.cz jsou také v prodeji All inclusive VIP vstupenky za 3500CZK na, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600CZK můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

www.transmission.czZdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
středa 25. 8. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. SEDMÉ VYDÁNÍ TRANSMISSION PŘINÁŠÍ SEDM DJSKÝCH HVĚZD!. Vychytané.cz. [Online] 25. 8. 2010. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3619. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SEDMÉ-VYDÁNÍ-TRANSMISSION-PŘINÁSÍ-SEDM-DJSKÝCH-HVĚZD!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 02:58