Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MeetFactory uvádí: MEET THE BEAT: Liquid Night

Upozornění pro všechny posluchače drumandbassu a milovníky extrémních sportů, kteří se po celodenní akci JoyRide chtějí bavit i na after party!
Přidat na Facebook
Již v pátek 3. září se uskuteční párty s názvem MEET THE BEAT v pražské MeetFactory na Smíchově. Jako headlineři vystoupí nezapomenutelní DJ´s FRED V a GRAFIX z Velké Británie a DJ IKE z Polska, českou scénu bude reprezentovat část Shadowbox crew ve složení 2k, Nitrous a Sweg. Nebude chybět ani mc, konkrétně Mc Mystic z Polska, který se nám představí spolu s DJ IKEM. Takže si nenechejte ujít kvalitní zvuk, světelnou show, projekci, zkrátka mejdan jak má být. Vzhledem k tomu, že program JoyRide končí ve večerních hodinách, navazujeme s after party tak, aby návštěvníci, kteří se budou z akce přesouvat, stihli veškerý program, který pro ně MeetFactory připravuje.

Duo Fred V a Grafix z Velké Británie se stalo jedním z nejžhavějších uhlíků na scéně liquid Drum & Bass. Jejich živé šumivé liquid mixy již sklidily ohlas díky vlnám nejednoho britského rádia.

Fred V je jedním z nepřehlédnutelných mladých britských Drumandbass DJs. V pouhých 20 letech má již Fred podporu od předních DJs, jako je Grooverider (BBC Radio 1), Danny Byrd (Hospital Records), Netsky, Mutated Forms, KG, Nerm and D:Code (BBC Radio 1/Asian Network) nebo Crissy Criss (BBC 1Xtra). Fred připravuje další remixy na labelech jako Talkin Beatz, Ape Music, All Street recordings a Bassdrive Tune a vůbec nehodlá zpomalovat! Série koncertů mu navíc vynesla nominaci v kategorii „Best Southwest DJ at the 2009 Southwest Drum & Bass Awards“.

Grafix pochází z Exeteru v britském Devonu, studuje hudební produkci na Bath Spa University a hraje Drumandbass již několik let. Jeho pověst uznávaného DJ nové generace roste každým dnem. Grafixe hrají rádia ráda, především Crissy Criss (BBC 1xtra), Nerm & D:Code (BBC radio 1/asian network) nebo Danny Byrd, Distorted Minds, Brookes Brothers, Netsky & Mutated Forms. Tento rok vydal několik setů u labelů Talkin' Beatz a Pristine Records.

DJ Ike, přední polský DJ, spolupracoval na více než 70 albech a účastnil se několika DJ battles, díky nimž získal respekt na evropské DJské scéně. Hraje hip hop a drumandbass na festivalech a v klubech v Evropě i ve světě, často ve spolupráci s domácími i mezinárodními DJs a producenty.Český drumandbass bude na večírku reprezentovat Shadowbox crew. Crew dnes čítá více než dvě desítky lidí, kteří se aktivně zajímají o hudbu. Upozorňují na nové drumandbass trendy i další spřízněné styly a jsou častými hosty většiny velkých domácích akcí.

2K a Sweg hrají již přes deset let ve stylu drumandbass. Nitrous hraje od roku 1998, v jeho setech najdete širkou paletu všech poloh junglu, od hospitalu až po hardware.

MeetFactory
Vstupenky v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream: 140 Kč.
Na místě: 190 Kč.

.....................................................................................................................................................................

MeetFactory – Mezinárodní centrum současného umění
Platforma pro setkávání uměleckých žánrů a tvůrčích skupin. Provozuje v prostorách bývalé továrny galerijní prostory, divadlo, hudbu, filmový klub, ateliéry rezidentů a knihovnu. Jednotlivé dramaturgické řady vznikají v součinnosti s odbornými uměleckými radami.

.....................................................................................................................................................................

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 8. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. MeetFactory uvádí: MEET THE BEAT: Liquid Night. Vychytané.cz. [Online] 20. 8. 2010. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3613. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MeetFactory-uvadi:-MEET-THE-BEAT:-Liquid-Night
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:27