Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Žhavé kubánské koktejly z rukou profesionálů

Jak říká klasik - doutník je vůně Kuby a rum je její chutí. Havana Club Añejo 7 Años je toho důkazem. Tento sedmiletý rum se stal základem pro drink Havana Cubata, který je hitem jak mezi hosty, tak i mezi barmany.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Havana Club Cocktail Show 2010
čtvrtek 9. září 2010 18:00
(konec +- pátek 10. září 2010 01:00)
Roxy
Praha (CZ)
Havana Club Añejo 7 Años má pro oko lahodnou jantarově medovou barvu. Vůně sudového dřeva přechází do jemných tónů vanilky. Opravdu výjimečným zážitkem je mimořádně jemná a čistá chuť.

Havana Cubata se ideálně hodí pro letní párty. Hosté v tomto drinku cítí bohatou vůni a jedinečnou chuť rumu v kombinaci s colou a lehkým osvěžujícím zástřikem limety,“ říká Jarda Janoušek , český reprezentant na barmanské exhibici Havana Club Cocktail Show 2010, a dodává: „K přípravě Havana Cubata stačí 4 cl Havana Club Añejo 7 Años, cola a čerstvá šťáva z limety.“

Obdobou oblíbeného koktelju Havana Cubata je Havana Caliente. Podmanivá chuť sedmileté Havana Club Añejo 7 Años se snoubí s ostatními ingrediencemi tak, že milovníci rumu doslova pocítí atmosféru žhavé kubánské noci.

„Havana Caliente je složen ze 4 cl Havana Club Añejo 7 Años, coly a šťávy z limety. Tyto chutě flirtují s ostrostí přidané chilli papričky,“ říká Aleš Půta, lektor barmanské akademie, přední český mixolog a vítěž Havana Club Grand Prix, a dodává: „V dnešní době je běžné pro přípravu složitějších koktejlů používat čerstvé bylinky a koření. Ale Havana Caliente je důkazem toho, že i do jednoduché receptury lze šikovně zapracovat nevšední a zajímavou chuť.“

Oslava barmanského umění, kubánského rumu, tance a zábavy se uskuteční 9.9. 2010 od 18:00 v pražském klubu Roxy. Velkolepá párty proběhne v rámci třetího ročníku největší flair bartendingové show v ČR – Havana Club Cocktail Show 2010. Vstup je zdarma. Zváni jsou všichni milovníci života a vyznavači kubánských koktejlů, tance i zábavy.

Havana Club Cocktail Show 2010 nabídne v prvé řadě barmanskou exhibici. Na návštěvníky čeká i pestrý doprovodný program. K poslechu i tanci zahrají přední DJ's z Česka a Kuby (DJ Mike Trafik a DJ Lazaro). O žhavé rytmy se postará originální kubánská kapela Mezcla. Třešničkou na dortu pak bude soubor kubánských tanečníků Tradicion, pod jejichž taktovkou proběhne lekce salsy.

Akce začíná od 18:00 v pražském klubu Roxy a vstup je zdarma. Cena drinků od 50 CZK.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 20. 8. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Žhavé kubánské koktejly z rukou profesionálů. Vychytané.cz. [Online] 20. 8. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3612. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zhave-kubanske-koktejly-z-rukou-profesionalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:34