Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hip Hop & Dancehall na nové streetdance party v Olomouci

Na úplný závěr letních prázdnin, v sobotu 28. srpna 2010, proběhne v olomouckém klubu 15 minut úvodní party z nové série street dance mejdanů s názvem VERSUS.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP vs. DANCEHALL
sobota 28. srpna 2010 21:00
(konec +- neděle 29. srpna 2010 04:00)
15. minut klub
Olomouc (CZ)
Tato akce s trochu netradičním názvem má za cíl představit vždy dva hudební a zároveň taneční styly. Vzhledem k tomu, že premiérová akce 28. 08. 2010 nese podtitul HIP HOP VS. DANCEHALL, můžete se těšit na taneční battly, jamy, exhibice, ale i speciální dj sety právě v těchto dvou stylech. Pokud tedy máte rádi hiphopovou nebo dancehallovou muziku, rozhodně si doražte zatancovat nebo alespoň mrknout na ostatní tanečníky a poslechnout vybrané hudební lahůdky, které bude servírovat jeden z předních brněnských deejayů Dummy.

Představí se tanečníci z celé ČR

Na taneční battly jsou už teď přihlášeni tanečníci a tanečnice nejen z Olomouce, ale také z Ostravy, Brna, Prahy, atd. Pokud se mezi ně chcete přidat, stačí vyplnit přihlašovací formulář na webu akce http://vs.hiphopdance.cz … Jak už bylo řečeno, battlovat se bude v kategoriích hip hop 1vs1 a dancehall 1vs1, vítáni jsou nejen ostřílení účastníci battlů, ale akce je vzhledem k zaměření vhodná i pro méně zkušené tanečníky. Proto pokud je váš cíl především dobře si zatancovat, určitě si poslední srpnovou sobotu naplánujte návštěvu olomouckého klubu 15 minut. Battlem provede známý pražský speaker Epic a nejlepší tanečníci si z akce odnesou kromě respektu také hodnotné věcné ceny od hlavního partnera akce So Real Shopu (http://www.sorealshop.cz).

Zkrátka nepřijdou ani diváci

VERSUS party ale rozhodně není určena jen pro tanečníky. Zajímavý program je připraven i pro ty, kteří mají street dance raději z pozice diváka, nebo pro ty, kteří do klubu 15 minut zavítají spíše kvůli poslechu klasických hitů i novinkových singlů z hiphopové a dancehallové hudební scény. Kromě projekce tanečních videí se můžete těšit na show předního českého freestylera Arpa (vítěz Battle Kings, finalista Battle Night, atd.) nebo na speciální slevové akce na baru. Za povšimnutí rozhodně stojí i fakt, že všechny vstupenky budou slosovatelné, takže pokud budete mít štěstí, rozhodně nemusíte odejít s prázdnou. Nový outfit od So Real Shopu (http://www.sorealshop.cz), vstupenky na akce včetně koncertu amerického rapera Ja Rula, slevy na taneční workshopy, zdarma drinky na baru – to vše bude k mání v tombole.

Line-up

Premiérové vydání série VERSUS s podtitulem HIP HOP VS. DANCEHALL startuje v olomouckém klubu 15 minut v sobotu 28. srpna 2010 úderem 19. hodiny, battlovat se začne okolo půl deváté. Více v podrobném harmonogramu.

19:00 Dj Dummy welcome set
19:00 - 19:30 prezence přihlášených tanečníků
20:30 hip hop & dancehall battle - první kola
23:00 freestyle rap exhibice (Arp)
23:30 hip hop & dancehall battle - semifinále, finále
00:00 Dj Dummy midnight set
02:00 jammin´ & chillin´

Vstupné akci je pohodových 40 Kč. Vítáni jsou všichni milovníci pouličního tance, pohodové hudby, dobrých drinků i příjemného prostředí klubu 15 minut.
Fred
(Fred Durst)
středa 18. 8. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Hip Hop & Dancehall na nové streetdance party v Olomouci. Vychytané.cz. [Online] 18. 8. 2010. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3605. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hip-Hop-&-Dancehall-na-nove-streetdance-party-v-Olomouci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 04:00