Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

INDIE NIGHT - hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů

Hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů, většinou v absolutní české premiéře! Doprovodí je zcela exkluzivně pražská kapela The Slots v jediném svém podzimním pražském vystoupení. Uvidíte vynikající středoevropské interprety, kteří atakují mezinárodní scénu! Tentokrát i v Praze!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
INDIE NIGHT
čtvrtek 9. září 2010 20:00
(konec +- pátek 10. září 2010 03:00)
Meet Factory
Praha 5 (CZ)
Indie-popové duo My Name Is Music pochází z Vídně, kde už platí za hvězdu indie scény. Minimalistická rocková show s tou nejlepší tradicí White Stripes, Ting Tings, The Kills nebo Blood Red Shoes! Zcela bez komplexů a s výjimečnou přímočarostí strhávají publikum chytlavými songy. Na hudebním serveru Bandzone už strhli poprask, když se okamžitě po vstupu na českou scénu dostali na pozici doporučených interpretů a okamžitě získali stovky fanoušků. Na českém území poprvé koncertovali společně s domácí kapelou Goodfellas, která jejich vynikající koncertní set doporučuje: „Jedna kytara, jeden buben, jeden činel, plus dva hlasy. Groove jako v roce šedesát a sexy songy jako nikdy!“

Písničkáře Toma Lüneburgera a Bernarda Edera spojuje vazba k berlínské nezávislé scéně. Hudebně se řadí po bok linie geniálních singer-songwriters Nicka Drakea, Elliotta Smitha nebo José Gonzalese! Rakouský Bernard Eder představí svůj nadcházející debut Tales from the East Side, kde se vyznává z lásky k mezinárodní hudební metropoli. Právě tam poslední dva roky skládal intenzivní folkové songy, které teď přináší v mistrovsky minimalistické produkci a jemném old-schoolovém kytarovém zvuku.

Stejně tak i berlíňana Toma Lüneburgera charakterizuje silný hlas, vynikající autorské songy a zvuk jedné kytary. Zkušený interpret má za sebou několik desek s kapelou Myballoon, také několik koncertních tour po Evropě a Spojených státech. Teď se ale vypravuje na zcela novou hudební dráhu s debutovým sólovým albem Good Intensions. „K čertu se všemi dobrými úmysly! Nepotřebuju vědět, co bude zítra. Potřebuju jen kráčet kupředu se vztyčenou hlavou“, charakterizuje dnes svůj přímočarý přístup jeden z předních berlínských písničkářů.

Večer zakončí skvělá pražská indie-rocková kapela The Slots. Dva roky uplynulo od vydání vynikající desky Plastic Culture, která vyniká hladkým a vyzrálým kytarovým zvukem. „Významně lepší, než průměrná česká kytarová produkce. Akustika, indie, melancholie. Přívětivá, univerzální a vkusná,“ píše magazín Musicserver. Kapela kloubí syrové rockové polohy s tesknými baladami. Na Indie Night vystoupí v jediném exkluzivním pražském vystoupení tohoto podzimu!

INDIE NIGHT - hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů, 9. září 2010 – MeetFactory, Praha – od 20:00.

Line up:
20:00 Bernhard Eder
21:00 Tom Lüneburger
22:00 My Name Is Music
23:00 The Slots


Více info na: http://www.myspace.com/bernhardeder, http://www.myspace.com/tomlueneburger, http://www.bandzone.cz/mynameismusic, http://www.myspace.com/theslotsmusic

Zdroj: TZ MeetFactory
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 19. 8. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. INDIE NIGHT - hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů . Vychytané.cz. [Online] 19. 8. 2010. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3604. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/INDIE-NIGHT---hudebni-indie-vecirek-jedinecnych-zahranicnich-objevu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 21:16