Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlín bude v sobotu opět patřit bruslařům

Milovníci bruslení se mohou těšit na další HEPA BladeNight s rádiem Zlín – originální noční jízdu na kolečkových bruslích centrem Zlína. Akce proběhne v sobotu 14. srpna 2010. Začne již tradičně v obchodním centru Zlaté jablko.
Přidat na Facebook
HEPA BladeNight s radiem Zlín odstartuje jako vždy v OZC Zlaté jablko. Milovníci kolečkových bruslí se mohou začít sjíždět do galerie Zlatého jablka už v 19:30. Na místě bude probíhat doprovodný program a registrace účastníků. Ti pak, přesně ve 20:30, vyrazí na jízdu nočním Zlínem. Nachystány budou dvě trasy. Bruslaři nejprve vyrazí společně ve směru: Zlaté jablko - třída Tomáše Bati – Okružní – nábřeží Dřevnice – ulice 2.května – Gahurova – Zlaté jablko. Celková délka okruhu je přibližně 7,7 km. Zájemci pak mohou vyjet ještě na druhý okruh. Ten je kratší. Měří asi 2,7 km. Podrobné nákresy obou tratí jsou zveřejněny na webovém odkazu: www.hepaoutfit.cz . Protože se akce koná ve spolupráci s rádiem Zlín, před bruslaři pojede rádio jeep, který zajistí hudební doprovod. Moderátorem akce bude Jakub Ohnutek.

Organizátoři akce upozorňují na to, že bruslaři mohou na projížďku nočním městem vyrazit pouze pokud budou mít u sebe reflexní prvky. Tedy čelovku, blikačku nebo podsvícení koleček. Zapomnětlivci si budou moci v místě startu zakoupit svítící neonové tyčinky. Samozřejmostí by měla být také přilba. Na akci bude kromě organizátorů dohlížet Policie ČR.

Start i cíl HEPA BladeNight bude tradičně v OZC Zlaté jablko. Po ukončení akce se tady mohou bruslaři těšit ještě na losování o zajímavé ceny.

V sobotu 14. srpna 2010, mezi 9 – 12 hodinou bude otevřena, tak jako každý týden, také populární školička bruslení pro děti. Děti se v ní naučí základy jízdy na kolečkových bruslích. Lekce bruslení proběhne na střeše parkoviště OZC Zlaté jablko. V případě špatného počasí o patro níže.

Zdroj: TZ Petr Žabka OZC Zlaté jablko
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 12. 8. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Zlín bude v sobotu opět patřit bruslařům. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2010. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3591. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-bude-v-sobotu-opet-patrit-bruslarum
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 00:01