Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

To bude HRACHOT!

V tuto chvíli zbývá do začátku hudebního festivalu Hrachovka 2010 zhruba 72 hodin. Práce na stavbě areálu už začaly a přes drobné obtíže můžeme říct, že nám Hrachovka pěkně roste. Ve chvilce času, kterou máme mezi stavěním pódií a oplocením areálu, si pojďme říct, co nás letos čeká.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hrachovka 2010
sobota 14. srpna 2010 11:00
(konec +- neděle 15. srpna 2010 05:00)
Hrachovec
Valašké Meziříčí (CZ)
Na Hrachovku se nepřipravuje pouze realizační tým, ale také návštěvníci. Abychom jim přípravy ulehčili, čeká všechny páteční Rozjezd na ZELENOU s rádiem Valašsko. Thajské lucerny štěstí zahájí večer naplněný taneční hudbou, hip-hopem a DNB rytmy. A kde jinde by měla příprava probíhat než přímo v areálu Hrachovky? Když rozjezd na Zelenou tak nesmí chybět panák zelené za 15 Kč? Hrachot začne v pátek ve 20:00. Vstupné je 30 Kč, pro majitele vstupenky na festival je rozjezd zdarma.

Samozřejmě jsme pamatovali i na fanoušky, kteří si ještě ve všem tom předhrachovém shonu nestihli zakoupit lístek, a připravili jsme soutěž, která se setkala s velkým ohlasem. Tři vstupenky ukryté ve schránce na neznámém místě budou už brzy znát své majitele, kteří se jako první prokousali nástrahami indicií geocachingu.

Připraveni na Hrachovku a se vstupenkou v ruce se tedy můžeme vrhnout do víru zábavy. Festivalový areál se otevírá v 9:30. Prvních 10 nedočkavců získá poukaz na energetický balíček! Ostatní samozřejmě nepřijdou zkrátka. Kromě vystoupení předních českých a slovenských interpretů jako je Polemic, Martin Chodúr, PSH, Žlutý pes, Skyline, Michal Hrůza, Jan Budař, Airfare nebo Elektrïck Mann nás čekají i exkluzivní autogramiády některých z nich.

Ten, kdo už posbíral všechny podpisy hvězd, nudit se nebude. Zabubnovat si na djembe ve stanu s fair trade předměty Ambos Mundo, okouknout novinky Grow Shopu nebo design shopu Zrní, případně si zajít odpočinout do Fajn Zone městečka a cestou se zastavit jak jinak než na vynikající HRACHOVOU polévku může každý, kdo se zrovna nebude pod některým ze tří pódií zmítat do rytmu. A protože po takovém tělocviku může přijít žízeň, zapojili jsme se do projektu Čistý festival. Prázdné kelímky v počtu 25 ks tak může každý směnit za pivo či nealko, stejně tak i 50 použitých papírů.

A ještě jedno speciální překvapení na závěr. Pouze pro návštěvníky festivalu jsme si připravili originální happening. Za jasné noci se totiž můžeme těšit na podívanou v podobě hromadného pádu hvězd. Nebudou nám však padat z pódií, ale z noční oblohy, v podobě roje Perseid, který vrcholí právě na Hrachovce.

Doufejme tedy, že jich uvidíme co nejvíc, což bude znamenat, že nám počasí přálo ve dne i v noci. Teď se ale vraťme k práci, abychom pro Vás stihli všechno v čas připravit.

Zdroj: TZ Hrachovka
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 11. 8. 2010 13:20
Prachař, Štěpán. 2010. To bude HRACHOT!. Vychytané.cz. [Online] 11. 8. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3589. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/To-bude-HRACHOT!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.153s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:46