Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Faithless a Röyksopp dávají zdarma ochutnávku svých novinek

Hvězdy pátečního programu Open Air Festivalu Faithless a Röyksopp nažhavili své fanoušky na další zastávku v jejich evropském turné
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 12. srpna 2010 08:00
(konec +- neděle 15. srpna 2010 08:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Nabízejí jim totiž možnost stáhnout si z oficiálních webových stránek nové skladby, a to zcela zdarma. Faithless dává ke stažení skladbu „Sun To Me“, Röyksopp uvolnili novinku „This Space“. Také pořadatelé festivalu se snaží fanouškům zkrátit čekání a na webu www.openairfestival.cz vydali první fotky ze stavby areálu. Kilometry plotů, desítky Toi Toi budek a první produkční stany už stojí. Další části skládačky s názvem Open Air Festival porostou na letišti v Panenském Týnci každým dnem.

Faithless i Röyksopp mají „online dárek“ pro své fanoušky
Pro stažení singlu „Sun To Me“ budete muset jen udělat pár (virtuálních) kliků a vyplnit jednoduchý registrační formulář. To vše na oficiálním webu www.faithless.co.uk. Kromě toho díky registraci získáte možnost sledovat nejnovější videa nebo skladby, které kapela vydá. „Na http://faithless.co.uk/lyrics.php jsou k dispozici také texty nejznámějších songů, neváhejte se je naučit. Váš zpěv může okořenit atmosféru a navnadit Faithless k několika přídavkům,“ vzkazuje fanouškům Faithless promotér festivalu Michal Lukeš.

Norští elektromágové Röyksopp, na rozdíl od svých britských kolegů, dávají svou novinku „This Space“ ke stažení zcela zdarma a bez jakýchkoliv podmínek. Stačí kliknout na „download“ na webu www.royksopp.com. Röyksopp navštívili ČR naposledy před osmi lety, a tak musejí být nejen jejich skalní příznivci skutečně „vyhladovělí“. Kapela od své poslední návštěvy udělala pořádný krok kupředu – vyšla jí skvělá pozitivní deska „Junior“, kterou bude letos na podzim následovat její volné pokračování s názvem „Senior“. Sklady z obou desek zazní už v pátek od 22 hodin na O2 Main stage Open Air festivalu.

Míst v kyvadlové dopravě rychle ubývá, máte už to svoje?
„Vstupenku - mám. Místo ve stanovém městečku - mám. A doprava…? Pokud také řešíte tuto poslední otázku, měli byste zbystřit,“ upozorňuje manažerka festivalu Marie Marková. Míst v kyvadlové dopravě totiž ubývá a bez online zaplacené jízdenky hrozí, že se do festivalového ekobusu nevejdete. Ekobusy vás pohodlně dovezou až do areálu, navíc nemusíte řešit parkování a starosti o auto. Nákup jízdenek je otázkou několika kliknutí. „Hned během prvního dne se prostřednictvím předprodeje jízdenek naplnilo několik ekobusů. Nenechte se o místo v jednom z nich připravit a navštivte www.amsbus.cz, jako místo odjezdu nastavte Praha Stodůlky a jako cíl Panenský Týnec, vyplňte příslušné datum a sedadlo rezervujte,“ upřesňuje Marie.

Chcete-li se vyhnout čekání na odjezd z festivalu, rezervujte jízdenku zpáteční. Cena jedné jízdy při nákupu přes internet je 85 Kč, při platbě na místě 70 Kč, pro členy O2 Extra bude jízdenka zlevněná na 40 Kč a to prostřednictvím slevového kuponu z webu www.o2extra.cz, který je nutné vytisknout a předložit dopravci při nákupu jízdenky. Jízdní řád ekobusů najdete na www.idos.cz, kde je opět třeba nastavit Stodůlky jako místo odjezdu a Panenský Týnec jako cíl. Zadáte-li datum 12. - 15. 8., zobrazí se všechny autobusy, které do Panenského Týnce a zpět pojedou.

Zahrajte si bossaball – křížence mezi gymnastikou, fotbalem a capoierou
Nová sportovní disciplína, která v sobě kloubí prvky fotbalu, volejbalu, nohejbalu, capoiery a gymnastiky, to je bossaball. Díky Hitrádiu vyroste v areálu festivalu bizarní gumová atrakce. Neobvyklé sportoviště tvoří dvě trampolíny umístěné v nafukovací konstrukci, která slouží jako prevence úrazů při pádu z trampolíny a zároveň tvoří hřiště rozdělené sítí na dvě poloviny. Síť je umístěna mnohem výše než je obvyklé u nohejbalu nebo volejbalu. Úkolem hráčů je odrazit se z trampolíny a dostat míč na druhou stranu. Odborníci na tuto disciplínu ke smeči přidávají salta a podobné artistické prvky. Krom sportovního utkání je tak bossaball i dechberoucí podívanou.
Vstupenky na Open Air Festival jako odměna
Brány Open Air Festivalu jsou otevřené pro pracovníky Člověka v tísni a Sdružení Linka bezpečí. A to díky Nadaci O2, která věnovala těmto svým dlouhodobým partnerům celkem 800 volných vstupenek. 500 z nich získá obecně prospěšná společnost Člověk v tísni, která pomáhá lidem v krizových oblastech po celém světě i u nás v České republice. Zprostředkovává přitom nejen rychlou humanitární pomoc, ale také pomáhá v dlouhodobých rozvojových projektech. Ty pomáhají například šířit vzdělání a zlepšovat zdravotnictví v chudých oblastech po celém světě. Dalších 300 lístků získá Sdružení Linka bezpečí, které se věnuje pomoci dětem a mladým lidem nejen v obtížných životních situacích, ale i v jejich každodenních starostech. Všechny darované lístky mohou organizace rozdělit mezi své pracovníky a dobrovolníky, které tak motivují k další prospěšné práci.
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 10. 8. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Faithless a Röyksopp dávají zdarma ochutnávku svých novinek. Vychytané.cz. [Online] 10. 8. 2010. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3579. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Faithless-a-Röyksopp-davaji-zdarma-ochutnavku-svych-novinek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:34