Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Line-up Pig Festu aneb prase už ví, kdo a kdy bude hrát

Kompletní line-up na celý víkend, k tomu několik užitečných rad a informací o chystaných vychytávkách a navrch jméno výherce velké prasečí soutěže o balík cen – toť poslední info před festivalem Pig Fest Green Home Open Air, který proběhne již tento víkend na Ostrově v Příchovicích u Přeštic. Uvidíme se tam!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Open Air
pátek 6. srpna 2010 15:00
(konec +- sobota 7. srpna 2010 03:00)
Ostrov - přírodní areál
Příchovice u Přeštic (CZ)
Vyhodnocení soutěže:
Vítězem soutěže, ve které jeden jediný šťastlivec vyhrál velký balík cen, který obsahuje například ubytování ve 4* hotelu, hodinky Storm, spoustu pití, bong nebo hračky od Durexu se stává Monika Adamcová, gratulujeme!

Doprava na festival:
Šoféři - drink taxi – Plzeň zajístí odvoz na festival i z festivalu zpět domů. V průběhu festivalu vás rádi odvezou i na nedaleká koupaliště. Stánek Šoférů najdete na festivalovém parkovišti.

Služba Drink taxi, kterou Šofeři nabízí pomáhá řidičům v situacích, kdy potřebují zajistit odvoz svého auta. Ať už z důvodu požítí alkoholu nebo jakýchkoli jiných důvodů. Při potřebě stačí jen zavolat na naše číslo 728 110 110 a v co nejkratší době pro vás přijede vyškolený řidič. Ten vaše auto i s vámi odveze na místo určení, kamkoli po celé Plzni a okolí.Autem / na koni / praseti
Z Plzně nebo dálničního sjezdu D5 /80, pojedete směr Klatovy zhruba po 18km se dostanete do Přeštic. Pokud jedete od Plzně, tak se v Přešticích na druhé světelné křižovatce dáte doleva, směr Nepomuk. Pokud pojedete od Klatov, zahněte na 1. světelná křižovatce doprava. Po 1km za Přešticemi se dáte doprava, směr Příchovice.)

Vlakem
Přeštice leží na železniční trase Plzeň - Klatovy - Železná ruda. Cílová stanice Přeštice. Zastávka je vzdálená 2km od Areálu Ostrova.

Autobusem
CAN Plzeň - Přeštice – Příchovice
http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/

Na koštěti směrem souřadnice GPS
GPS: Loc: 49°33'25.14"N, 13°19'56.338"E

Ubytování:
Na louce vedle festivalu vznikne parkoviště a kemp, kde bude umožněno parkovat vozidla hned vedle stanu. K dispozici bude sociální zařízení, cisterna, žlaby na vodu, bar + catering (ranní polívčička, kafíčko atd.). Vjezd na parkoviště je zpoplatněn 100 Kč na celý víkend.

Další možnosti ubytování najdete na stránkách festivalu www.pigfest.czPití + cattering:
Lahůdky z jídelníčku, který si sestavili fanoušci Pig Festu na facebooku, bude na festivalu připravovat firma CATTERING Zap, která je opravdovým mistrem ve svém oboru.

Nově si budou moci návštěvníci vychutnat prémiové značky alkoholu, např: Jim Beam, Jagermeister, Sky vodka, Rum Metusalem, Metaxa *****, Sauza Tequila ) a premiéru bude mít na festivalu i moravská vinárna s víny té nejvyšší kvality. Nealko bude zastoupeno firmou Coca-Cola a džusy Rani - které jsou naprostým hitem v Dubai a Arabských Emirátech. Pivo jsme, pro letošní rok, po dlouhém bádání a ochutnávání zvolili Lobkowicz 12.

Zábava:
fotbálky, pokerový turnaj
ohnivé vystoupení Estela De Fuego vs. Tekknical
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 8. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Line-up Pig Festu aneb prase už ví, kdo a kdy bude hrát. Vychytané.cz. [Online] 6. 8. 2010. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3569. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Line-up-Pig-Festu-aneb-prase-uz-vi,-kdo-a-kdy-bude-hrat
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:22