Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Slavnosti pivovaru Ostravar dorazí rekordní počet kapel

Pořadatelé Slavností pivovaru Ostravar, které se uskuteční poslední srpnovou sobotu, dnes poprvé zveřejnili kompletní seznam kapel
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Slavnosti pivovaru Ostravar
sobota 28. srpna 2010 21:00
(konec +- neděle 29. srpna 2010 04:00)
Ostrava
Ostrava (CZ)
Mezi účinkujícími jsou tradiční jména i řada kapel, které budou hrát na Slavnostech úplně poprvé. Na 3 pódiích vystoupí během 10 hodin celkem 18 kapel „Letošní složení slibuje to nejbohatší hudební menu v celé dvanáctileté historii našich Slavností,“ říká manažer značky Ostravar Michal Útlý.
Hlavními taháky srpnového programu bude tentokrát hned několik hudebních seskupení. „Bohatost hudební nadílky bych rád dokumentoval pěticí různorodých kapel,“ říká Michal Útlý z Ostravaru. „Mám na mysli Divokého Billa, Horkýže Slíže, Charlie Straight, The Prostitutes a samozřejmě Vypsanou Fixu, která obstará letošní finále Slavností pivovaru Ostravar.“

Na Slavnosti zavítá také legendární ostravská kapela Citrón, která vystoupí na pódiu nazvaném Legendy Stage, společně s populárními Legendy se vrací, kapelou Doga či Pavlem Novákem ml..
Pestrobarevný hudební koktejl doplní také nejlepší místní kapely. „Zatímco organizátoři festivalů hledají hudební zpestření za hranicemi České republiky, my postupujeme přesně opačně. Ostravar je pevnou součástí místní tradice. Proto také se sloganem Fandíme místním partám na Slavnostech dáme příležitost nejlepším místní kapelám,“ vysvětluje Útlý.

O místo na pódiu projevilo během července zájem přes 100 kapel z Moravskoslezského kraje! Pořadatelé je rozdělili do sedmi teritorií: Ostravsko, Opavsko, Krnovsko, Havířovsko, Karvinsko, Novojičínsko a Frýdecko-Místecko.„V první polovině srpna proběhne na našich stránkách www.ostravar.cz hlasování, ve kterém necháme naše příznivce rozhodnout, kterých sedm místních kapel na Slavnostech vystoupí,“ dodává závěrem Michal Útlý z pořadatelského týmu Slavností pivovaru Ostravar.

Kapely, na které se můžete těšit na hlavním pódiu:

Charlie Straight
Objev české hudební scény. Tolik sošek Andělů od České hudební akademie jako tihle čtyři kluci z Třince letos nedostal nikdo. Na Slavnostech bude mít premiéru.

Divokej Bill
Opět odstartují celé Slavnosti a stanou se tak rekordmanem. Žádná jiná kapela nebyla hostem Slavností tolikrát jako Divokej Bill. Opět se můžete těšit na spršku hitů, které již takřka zlidověly.

Horkýže Slíže
Nejoriginálnější československá kapela je vždy zárukou strhující show plné vtipných a nápaditých popěvků. Dokáže pobláznit publikum všude, kde se objeví. Na Slavnostech vystoupí potřetí.

The ProStitues
Klasický mix post-punku, indie a elektroniky. Silné skladby plné melodických nápadů, tradičně skvělý zvuk na koncertech a charizmatický frontman Adriana T. Bell. Na Slavnostech bude mít kapela premiéru.

Vypsaná Fixa
Vypsaná Fixa dostane poprvé příležitost uspořádat velkolepé finále Slavností pivovaru Ostravar. Pardubická skupina mající základy v rocku, obohaceném o prvky jiných žánrů, sama sebe označuje za pop punkovou. I přes průnik do populárnějších vod se Vypsané fixe daří udržet svůj styl a nezaměnitelný projev. Návštěvníci Slavností se mohou těšit na její básnické, surrealistické texty, které píše frontman Márdi.
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 5. 8. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Na Slavnosti pivovaru Ostravar dorazí rekordní počet kapel. Vychytané.cz. [Online] 5. 8. 2010. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3555. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Slavnosti-pivovaru-Ostravar-dorazi-rekordni-pocet-kapel
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:19