Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

4 plnohodnotné koncerty na mega show v čele s Ozzy Osbourne

Nový formát hudebního festivalu s hlavní hvězdou Ozzy Osbourne vstupuje na českou hudební scénu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Řípfest - Legends of Rock
sobota 28. srpna 2010 10:00
(konec +- sobota 28. srpna 2010 22:00)
Krabčice pod Řípem
Krabčice (CZ)
V jeden den a na jednom pódium zde zahrají své jediné koncerty v České Republice a na Slovensku v roce 2010 legedární Ozzy Osbourne a americká skupina Korn, kteří tuzemskému publiku představí i svá nová alba. Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire. "Rád bych zdůraznil, že Ozzy Osbourne, který vystoupí jako hvězda večera, zde zahajuje své evropské turné, což naší akci přidává na důležitosti", dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV Cover s.r.o.

A nepůjde jen o obyčejné festivalové vystoupení, jedná se o plnohodnotné koncerty všech vystupujících umělců ze zahraničí, což na české festivalové scéně nemá obdoby.

Akci na jedinečnosti přidává i přirozený amfiteátr, přímo na úpatí hory Říp, který sám o sobě hudebníkům nabízí výborné akustické podmínky. Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují. Respekt ke krásné přírodě kolem Řípu se rozhodli pořadatelé demonstrovat připojením k akci Čisté festivaly. Vstupenky na festival je možné zakoupit jak v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim, tak v Informačním Centru a ve Městské Knihovně v Roudnici nad Labem, kde již od května probíhá předprodej. Od příštího týdne se vstupenky budou prodávat i s případnou dopravou ve všech pobočkách cestovní kanceláře Čedok (partner akce). Pro snažší dopravu na festival z Prahy a okolí a zpět se organizátoři rozhodli připravit speciální autobusovou dopravu na akci a zpět s nástupním místem v Praze.

Informace o vstupenkách do VIP zóny najdete na oficiálních stránkách www.ripfest.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 2. 8. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. 4 plnohodnotné koncerty na mega show v čele s Ozzy Osbourne. Vychytané.cz. [Online] 2. 8. 2010. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3553. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/4-plnohodnotne-koncerty-na-mega-show-v-cele-s-Ozzy-Osbourne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 01:36