Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Řípfest oslavuje Ozzyho nové album Scream

Řípfest se pyšní tím, že jako hlavní hvězdou večera zde exklusivně vystoupí legendární ikona rockové hudby Ozzy Osbourne. Po 3 - leté pauze vydal své nové album Scream.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Řípfest - Legends of Rock
sobota 28. srpna 2010 10:00
(konec +- sobota 28. srpna 2010 22:00)
Krabčice pod Řípem
Krabčice (CZ)
V jeden den a na jednom pódium zde zahraje svůj jediný koncert v České Republice a na Slovensku v roce 2010 také slavná americká nu-metalová skupina Korn, která zde tuzemskému publiku představí i své nové album "Remember Who You Are", které vyjde v červenci t.r.. Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire, kteří na Řípfestu zahrají své první koncerty v České Republice tento rok.

Novinkou je také to, že na Řípfestu vystoupí vysoce talentovaná britská zpěvačka Deborah Bonham. Deborah je nejen mladší sestrou zesnulého bubeníka Johna Bonhama ze slavných Led Zeppelin, ale Johnův syn Jason je její synovec. Deborah bylo teprve 17 let, když v domě svého učitele a mentora Roberta Planta tvořila svá první alba. V současnosti Deborah Bonham nazpívala duo s Paulem Rodgersem, které je jedno ze skladeb jejího nového připravovaného alba, které vyjde tento rok. V České Republice bude Deborah Bonham koncertovat úplně poprvé. Pořadatelé obdrželi osobní vzkaz od zpěvačky, kde stálo: "I'm absolutely thrilled to be a part of ŘĺPFEST. It's my first time to the Czech Republic and I've heard it's a magical land. I'm really looking forward to it!"( v překladu "Jsem opravdu nadšená, že mohu být součástí Řípfestu. Je to můj úplně první koncert v České Republice a já jsem slyšela, že je to kouzelná země. Opravdu se moc těším".)

Soutěže Řípfestu nabízejí setkání s legendární skupinou Nazareth a Ken Hensleym

Fanoušci, kteří se přihlásili do soutěží hrají o volné vstupenky, o nové CD "Scream", ale i o setkání s legendární skupinou Nazareth a s Ken Hensleym a jeho norskou skupinou Live Fire. "Tato soutěž, která umožňuje setkání s umělci, má již za jedno odpoledne od zveřejnění soutěžní otázky opravdu ohlas. Myslím, že návštěvníky baví a nás zpětně baví odpovědi, které jsme zatím obdrželi. Je vidět, že tyto rockové legendy zůstávají nesmrtelnými a lidé je obdivují napříč generacemi", dodala spoluorganizátorka Markéta Veselá ze společnosti Steve Weltman Consultancy.
Více informací najdete na webových stránkách www.ripfest.cz/souteze
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 3. 8. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Řípfest oslavuje Ozzyho nové album Scream. Vychytané.cz. [Online] 3. 8. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3552. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Řipfest-oslavuje-Ozzyho-nove-album-Scream
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:16