Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přesnĕ za 24 dní propukne v České Republice Ozzymánie

Kmotr heavy metalu Ozzy Osbourne přijde k Řípu a stane se vládcem naší zemĕ
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Řípfest - Legends of Rock
sobota 28. srpna 2010 10:00
(konec +- sobota 28. srpna 2010 22:00)
Krabčice pod Řípem
Krabčice (CZ)
Ano, v sobotu 28.8.2010 na úpatí památné hory Říp se udĕje nĕco neobvyklého. Nad Krabčicemi a Rovném, nad místní vodárnou vlevo od aleje smĕřující k Řípu, v prostorách přirozeného amfiteátru bude uspořádán mega rockový koncert za účasti svĕtových legend tohoto hudebního žánru. "Pod Řípem proto,že je to místo naší národní sounáležitosti", řekl hlavní pořadatel Vladimír Veselý ze společnosti MV COVER s.r.o. Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují.

Na jednom pódiu vystoupí NAZARETH, bývalý frontman Black Sabbath se svoji novou skupinou a bývalý frontman a klávesista legendárních Uriah Heep. Kapely Uriah Heep,Nazareth a Black Sabbath patřili k hardrockové špičce 70. let britských ostrovů ještě vedle takových velikánů rocku jako Led Zeppelin, Pink Floyd ,Deep Purple, atd. "Je to až nádherné, že Vy, hlavně starší návštěvníci pamatující různé zákazy ve vztahu k této hudbě z dob před 89.rokem, si budete moci vychutnat přítomnost Vašich oblíbenců na jednom pódiu pod památnou horou Říp", připomnĕl Vladimír Veselý, pravý fanoušek rockové hudby. Takže už nebudeme napínat.

Kmotr heavy metalu Ozzy Osbourne vystoupí jako hvĕzda večera ve 23 hod. Ozzy vydal album "SCREAM", které vyšlo 22.6. t.r. a které se pouze za jeden týden od vydání vyšplhalo v ČR na 5. místo (Sony Music) a dokonce v USA na 4. místo. Jeho koncert je v rámci světového turné a my budeme první, kde zahajuje jeho evropskou část. Ve 21 hodin vystoupí jako speciální host Ozzyho nu-metalová skupina Korn z USA. Stejnĕ jako Ozzy, i skupina Korn vydala 13.7.t.r. novou desku "Remember Who You Are". Dále vystoupí na svém celovečerním koncertě skotští Nazereth. Ve skupině stále působí charismatický basák a zakládající člen Pete Agnew a zpěvák s jeho chraplavým hlasem jména Dan MacCafferty. Nazareth vystoupí v 19 hodin. Dalším zahraničním hostem je KEN HENSLEY se svojí norskou skupinou Live Fire, bývalý frotman z Uriah Heep. Pořadatel MV Cover s.r.o Vás tedy zve na jednodenní akci, kde si můžete odposlechnout čtyři plnohodnotné koncerty, každý v rozmezí až 90 min., od hlavních vystupujících umelců ze zahraničí. Úplnĕ poprvé v ČR vystoupí Deborah Bonham, sestra zesnulého Johna Bonhama ze slavných Led Zeppelin.

Novinka - České předkapely doplní skupina Gate Crasher
Gate Crasher budou koncertovat ve 12 hod. Z vybraných českých předkapel se dále představí Cocotte Minute, The Switch, Votchi, Krucüpisk a Navostro.

Sestava umĕlců jak ze zahraničí tak z tuzemska je teď již uzavřena.

Novinka - Autobusem na Řípfest a zpĕt za pouhých 200,- Kč přes Ticketportal
Pořadatelé této jednodenní akce se postarali o vynikající zázemí. Například, pro návštĕvníky přijíždĕjících z Prahy a okolí budou z Hlavního Nádraží odvezeny na Říp a po skončení koncertu zpĕt do Prahy pohodlnou autobusovou dopravou společnosti Data Autotrans s.r.o. za pouchých 200,- Kč. Pro držitelé platného průkazu ZTP (např. vozíčkáři), kteří potřebují doprovod, se připravuje bezbariérová plocha s vyvýšenou rampou a zábradlím a vstupenky pro nĕ jsou k zakoupení přes síť Tickeportal jako 1+1 vstupenka, kde doprovod je zdarma. To vše přes Tickeportal.

Novinka - Plzeňský Prazdroj partnerem ŘĺPFESTU
Plocha místa konání bude obklopena 8 velkokapacitními stany, kde se návštĕvník může občerstvit. Exklusivní partneři akce, Pilsner Urquell a Uzeniny Procházka zajistí koncertní občerstvení na vysoké úrovni, kde pivo bude jedno z nejlepších - 12% ležák od Plzeňského Prazdroje. Nealkoholické pivo bude součástí nabídky. Firma Coca-Cola, dodavatel nealkoholických nápojů a také partner akce, nabídla stánky s prodejem výrobků řady značky Coca-Coly.

Novinka - Veřejné stanování
Novinka - Pro rockové nadšence se připravilo provizorní veřejné stanování, pro které je určen areál v tĕsném sousedství místa konání.Otevírací a zavírací doba veřejného stanování bude upřesnĕna. Na místĕ a v okolí bude otevřeno nĕkolik parkovišť. Např. na Letišti v Roudnici nad Labem, z kterého bude zajištĕna pendlová autobusová doprava, přímo v obci Krabčice a na dalších místech v okolí Řípu. Z námĕstí Roudnice nad Labem bude také jezdit autobusová pendlová doprava na Říp.

Nenechte se ujít tento unikátní zážitek. V rozhovoru pro Deník vyřídil OZZY českým fandům: "Čím lepší atmosféru vytvoříte a budete bláznit se mnou, tak já předvedu skvĕlou show a budu hrát déle"!

Vstupenky jsou k zakoupení přes sítĕ TICKETPRO, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM a EVENTIM. Cestovní kancelář ČEDOK, partner akce, prodává vstupenky ve všech pobočkách i s případnou dopravou

Více informací na oficiálních webových stránkách www.ripfest.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 4. 8. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Přesnĕ za 24 dní propukne v České Republice Ozzymánie. Vychytané.cz. [Online] 4. 8. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3551. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Presnĕ-za-24-dni-propukne-v-Ceske-Republice-Ozzymanie
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:43