Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Album Dezrechts zdarma ke stažení!

Je tomu zhruba rok, co label Everydays vydal první fyzický nosič, a to CD skupiny Dezrechts. Trojice chlapíků z Lišova u Českých Budějovic ho pojmenovala "Kostky sou vrženy".
Přidat na Facebook
K prvnímu singlu "Bez ohledu" byl natočen také videoklip. Všem, kteří podpořili koupí by kapela tímto chtěla poděkovat a rozhodla se, že album dá nyní po roce volně ke stažení!

Dezrechts - Kostky sou vrženy (link na stažení) http://www.everydays.eu/download/EDS009_Dezrechts_-_Kostky_sou_vrzeny.zip

Poslední kousky tohoto CD jsou jako bonus k dalšímu produktu, kterým je Triko vod hoven. Autorem tohoto trika je jeden z dalších interpretů labelu Mc Gey. Motto "Správný produkt si žádá správnou reklamu." vzal vážně kameraman Zdeněk Sopůšek, když druhý den po natáčení klipu "Wack mcs" a kontrole místních hospůdek, natočil videoreklamu právě na toto triko.

Triko vod hoven (reklama): http://www.youtube.com/watch?v=FI7hHxSMTIM

Triko je možné zakoupit na: www.everydays.eu, www.kupujoriginal.cz, www.dj33.cz, www.artattack.sk/shop, www.obchod.hip-hop.sk

Co by jste si do budoucna přáli víc? Další, v pořadí třetí album Dezrechts, nový klip na nějakou skladbu z druhého alba nebo sólovou desku jednoho z rapperů kapely? Můžeme Vám prozradit, že na jedné z těchto věcí se pomalu začíná pracovat.

Zdroj: TZ Dezrechts & Everydays team
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 31. 7. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Album Dezrechts zdarma ke stažení!. Vychytané.cz. [Online] 31. 7. 2010. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3542. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Album-Dezrechts-zdarma-ke-stazeni!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 11:56