Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ben Cristovao se pádu ke dnu nebojí!

Třiadvacetiletý zpěvák se předposlední červencový den vrhne po boku skokanských špiček do vod hřiměždického lomu nedaleko Příbrami hned několikrát - z pěti metrové houpačky a dvanácti a šestnácti metrové skokanské věže. Na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 nebude úplným nováčkem, jaké je to padat volným pádem zažil už loni.
Přidat na Facebook
"Je to nepopsatelný zážitek vyzkoušet si adrenalinový skok včetně ne vždy měkkého dopadu. Ostatně ověřit si to na vlastní kůži můžou po přihlášení všichni návštěvníci, aby věděli, o čem mluvím," směje se Ben, který v sobě milovníka extrémních sportů nezapře. V jednom z nich - freestyle snowboardingu - je dokonce mistrem republiky.

Na nedostatek adrenalinu si ale pohledný zpěvák poslední dobou stěžovat nemůže. Nově jej kromě pódií zažívá i před kamerou. Po prázdninách se totiž stane novým hrdinou nejsledovanějšího českého seriálu Ordinace v růžové zahradě. "Těším se, je to pro mě nová zkušenost. Zároveň mám ale trochu obavy, jestli se divákům budu líbit," svěřil se Ben, který ale rozhodně neplánuje odsunout zpívání na druhou kolej. Po sérii úspěšných vystoupení na Slovensku a v Česku si sice naplánoval dvou týdenní dovolenou ve Francii, ale ihned po návratu jej čekají přípravy na natáčení nového videoklipu k druhému singlu z jeho debutové desky Definitely Different.

Podrobnosti o 11. ročníku otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 najdete na http://www.highjump.cz

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 30. 7. 2010 11:10
Váňová, Lada. 2010. Ben Cristovao se pádu ke dnu nebojí!. Vychytané.cz. [Online] 30. 7. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3541. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ben-Cristovao-se-padu-ke-dnu-neboji!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 07:52