Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Yemiho obléknul na svatbu stylista Beyoncé Ty Hunter

Respektovaný módní guru přijal pozvání snoubenců Yemiho a Jaromíra a v sobotu 24. července se zúčastnil jejich svatby v restauraci Soho. Ty Hunter ale nebyl jen váženým hostem. Z módní metropole New York City přivezl také výběr obleků pro svatební pár.
Přidat na Facebook
"Naše svatba není vůbec tradiční, a proto jsme se na ni nechtěli ani klasicky, konzervativně obléknout. Nejraději nakupujeme v New Yorku, mají tam obrovský výběr. U nás se toho pro muže moc sehnat nedá. Proto jsme poprosili Tye, zda by nám v New Yorku svatební outfit nevybral a on souhlasil," vypráví Yemi. Známému stylistovi prozradil pouze své a
Jaromírovi míry a velikost bot, zbytek nechal na něm. Co si v "den D" oblékne, se tak dozví pouhé dva dny před obřadem. "Nebojím se. Líbí se mi, jak Ty pracuje, je to profesionál," má ve svého kamaráda, se kterým se seznámil před lety v New Yorku, kam pravidelně létá za prací a sebevzděláním v předních tanečních školách, plnou důvěru.

Popová diva Beyoncé ale není jediná, kdo bude muset kvůli Yemiho a Jaromírově veselce propustit na pár dní svého osobního strážce šatníku. O poznání hůř je na tom Kylie Minogue, které hrozí, že zůstane bez vizážistky. Oscarová make-up artistka Katherine Brown totiž slíbila, že pokud jí v tom nezabrání pracovní povinnosti, sobotnímu obřadu bude také přihlížet. "Katherinina účast by mi udělala velkou radost, ale ještě větší našim maminkám. Slíbila je totiž nalíčit," směje se Yemi, jenž poznal renomovanou vizážistku při natáčení hollywoodského velkofilmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian a od té doby jsou v kontaktu.

"Pro nás s Jaromírem není důležitý počet hostů, ale kdo ti hosté jsou. Když jsem v 17ti letech přijel z Liberce do Prahy, nikoho jsem tu neznal. Za své úspěchy vděčím spoustě lidí, kteří mi v průběhu mého života pomohli. Naši přátelé a kamarádi nás vždycky podporovali a my je v tento velký den chceme mít nablízku." vysvětluje Yemi a jedním dechem dodává: "Hlavním důvodem otevřené komunikace s médii na téma naší svatby je osvěta. Mimo
hlavní město se často setkáváme s projevy homofobie a negativními názory lidí, kteří nemají relevantní informace. Vím, že to současní homosexuálně orientovaní mladí lidé nemají vůbec jednoduché. Snažíme se posunout české vnímání lidí o krok blíž vzájemné toleranci k menšinám."

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 29. 7. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Yemiho obléknul na svatbu stylista Beyoncé Ty Hunter. Vychytané.cz. [Online] 29. 7. 2010. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3535. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Yemiho-obleknul-na-svatbu-stylista-Beyonce-Ty-Hunter
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 19:05