Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Štěrkovna Open Music ocení 30.000 návštěvníka

Hudební přehlídka zve celé rodiny na speciální slevu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Štěrkovna open music
pátek 30. července 2010 21:00
(konec +- neděle 1. srpna 2010 03:00)
Hlučínské jezero
Hlučín (CZ)
Festival Štěrkovna Open Music, který vstupuje do šestého ročníku, letos přivítá 30.000 návštěvníka. Pořadatelé šťastlivce odmění hodnotnými cenami. Těšit se může například na sud piva, lístky na Štěrkovnu Open Music 2011 či permanentní vstupenku do hlučínského sportovního areálu na další sezonu. Festival se uskuteční 30. a 31. července na břehu Hlučínského jezera a vystoupí na něm například Chinaski či Olympic.
"Očekáváme, že někdy během pátečního podvečera do areálu zavítá 30.000 návštěvník našeho festivalu. K tomu jsme došli součtem návštěvnosti za všechny uplynulé ročníky," vysvětlil za pořadatele Petr Breitkopf.

Speciální sleva pro rodiny
Štěrkovna Open Music je festival, která sází především na kvalitní interprety, ale také na pohodovou atmosféru. Za celou dobu jeho existence pořadatelé neřešili mezi návštěvníky jediný konflikt či krádež. Tvrdí poroto, že akce je vhodná pro celé rodiny.
"Letos jsme proto pro rodiny s dětmi ve věku od 10 do 15 let připravili speciální akci. Budou si moci koupit RODINNOU DVOUDENNÍ VSTUPENKU 2+2 (dva dospělí a dvě děti) za zvýhodněnou cenu 1600 korun a 2+1 (dva dospělí a jedno dítě) za 1200 korun. Normálně by na místě za dvoudenní vstupenku zaplatili 2400 respektive 1800 korun," dodal další z pořadatelů David Moravec. Děti do deseti let, které nejsou vyšší jež 140 centimetrů mají vstup v doprovodu rodičů zdarma.
Na děti pamatuje tradičně i doprovodný program. "Společně s rodiči se mohiu vyřádit v rozsáhlém lunaparku, vyzkoušet si atrakce v adrenalinovém městečku, zastřílet si v airsoftové střelnici. Navíc se v areálu nabízí řada dalších aktivit - minigolf, půjčovna loděk a šlapadel, vodní lyže, vodní fotbal," dodal Breitkopf.

Chinaski a Olympic
Program festivalu je letos postavený na hvězdách české a slovenské hudební scéna. Mezi hlavní vrcholy Štěrkovny bude jistě patřit koncert české nejúspěšnější kapely současnosti Chinaski a legendárního Olympicu. Návštěvníci by si ale rozhodně neměli nechat ujít ani hodinu a půl trvající koncert punkového Visacího zámku či vystoupení Anny K, která stále bojuje s vážnou nemocí.
Lákadlem jistě budou i další kapely - Švihadlo a Airfare. Slovenskou scénu budou reprezentovat dvě skupiny. Jednak IMT Smile a také divoké ska v podání formace Polemic.
"Věříme, že návštěvníky zaujmou i méně známé kapely, kterým se ale daří v poslední době prosadit. Jednak půjde o nový projekt sabotážníka Vladimíra a jeho Vladimír Cirkus. S úspěchem se podle nás setká i vystoupení hronovské party Heebie Jeebies. Její styl se dá přirovnat k mixu Tří sester a slovenské kapely Horkýže slíže," vysvětlil Moravec. Podium bude patřit i regionálním kapelám jako - ostravská FiHa, opavští Nekuř toho tygra, domácí RDT a další.

Doprovodný program
Pořadatelé připravili také bohatý doprovodný program. Kromě atrakcí, které mohou využít jak děti i dospělí, se bude v areálu festivalu konat volejbalový turnaj smíšených tříčlenných družstev. Jen nedaleko hlavního podia navíc od rána budou o poháry bojovat fotbalové týmy, které se utkají podle pravidel malé kopané.
Zájemci o oba sportovní turnaje se mohou již nyní registrovat. Veškeré informace najdou na internetových stránkách www.sterkovnamusic.com .
Pro všechny unavené hudební fanoušky pak bude přiopravena i pohodlná kavárna, kde si budou moci po náročných sportovních či tanečních výkonech odpočinout a nabrat čerstvé síly.

V ceně je ubytování v kempu
Vstupenky na Štěrkovnu Open Music jsou ještě k sehnání za výhodnou předprodejní cenu 490 korun. Předprodej skončí 29. července. Na místě pak bude dvoudenní vstupeknka za 600 korun. Na jednotlivé dny za 400 korun. Pořadatelé upozorňují všechny zájemce, kteří přijíždějí z větší vzdálenosti, že v ceně vstupenky mají zdarma pobyt v hlučínském kempu. Ten je jen 500 metrů vzdálený od hlavního podia.

winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 28. 7. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Štěrkovna Open Music ocení 30.000 návštěvníka. Vychytané.cz. [Online] 28. 7. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3530. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sterkovna-Open-Music--oceni-30.000-navstevnika
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 18:23