Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vánoční Kamikaze Free Fly - Suma Sumárum..!

Vše co jste chtěli vědět, ale bylo tak pozdě ráno, že už vás to ani nezajímalo. A to nepočítáme vaši právem zaslouženou společenskou únavu! Tak teď si pěkně hezky shrneme závěrečná fakta..
Přidat na Facebook
Podtitulkem vánoční Kamikaze Free Fly byl mejdan v červeném a bylo vidět, že jste se tohoto motta drželi. Asi polovina z vás pochopila, že přijít v červeném se vyplatí a celkem výrazně tak uleví své peněžence, kterou vzápětí utopí ve vodce! Ano, v tomto nápoji, který ten večer tekl jak potok do vašich hrdel, jenže vašich hrdel bylo tolik, že pramen vodky vyschl! Prostě jste všechnu vypili a řádili jste až do brzkých ranních hodin, přesněji do 7:00, v tuto dobu party oficiálně skončila!

Kdo tam prostě nebyl, může jen litovat, protože takovou atmosféru na taneční akci ještě Velryba klub ve své krátké historii nezažil! Na prstech jedné i druhé ruky jsme napočítali 550 tance chtivých návštěvníků, takže bylo vidět, že příznivci kvalitní taneční hudby na Zlínsku nevymřeli! Předem Vám všem patří dík, za úžasnou atmosféru!

Protože se akce podle slov organizátorů opravdu povedla, ihned po jejím skončení se začalo pracovat na přípravách další, tentokráte Valentýnském Free Fly, která bude v pátek 16.2.2007. Těšit se můžete na další vychytané speciality této zlínské taneční party, jen tak namátkou třeba na "Klub Volného lítání", který rozjíždí Marcus pro své fanoušky. Členství v takovém klubu přinese všem registrovaným návštěvníkům spoustu výhod, přes levnější vstupy na Free Fly až třeba po CD zdarma!

O všech připravovaných aktivitách se samozřejmě včas dozvíte, jak na našem vychytaném.infu, tak i na oficiálním webu www.FreeFly.zlin.cz

Děkujeme všem za podporu a uvidíme se na dalším Kamikaze Free Fly – tentokráte Valentýnském 16.2.07

majkl
(Michal Gaja)
pátek 5. 1. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Vánoční Kamikaze Free Fly - Suma Sumárum..!. Vychytané.cz. [Online] 5. 1. 2007. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=352. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-Kamikaze-Free-Fly---Suma-Sumarum..!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 03:05