Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Počátek

„Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.“
Přidat na Facebook
Filmový kousek pro náročné diváky, kteří očekávají nápad a propracovanější scénář. To od počátku očekávejte. Christopher Nolan se v naší mysli již ukotvil novým zpracováním příběhu o netopýřím hrdinovi. Tentokrát se vrací s originálním snímek o tom, jak nebezpečné, ale i fantastické můžou být sny.
Donn Cobb je nejlepší z nejlepších, je to unikátní zloděj v umění extrakce, v krádežích cenných tajemství z hlouby podvědomí během snění. Cobb se stal absolutní vyhledávanou špičkou v těchto machinacích. Jenomže i úspěch nese svoje nevýhody. Doma ve státech je hledaným zločincem. Musel proto opustit rodinu a uprchnout na druhou stranu světa, aby se ochránil. Dostane velkou šanci vše zlé zvrátit. Od mocného bosse dostane on a jeho tým úkol místo ukradení myšlenky udělat tu nejtěžší věc, vnuknout myšlenku, aby ji vybraný člověk bral přirozeně za svou a tak se zvrátil běh života. Je to velmi náročný úkol. Lehce se celá akce může stát fiaskem. Cobb touží jen po jediném, vrátit se zpátky k dětem a proto udělá cokoliv, aby úkol splnil.
Film vřele doporučuji, neboť jsem byla fascinována okamžiky, kamerou a zvukem snímku. Stejně tak jako kdysi u Matrixu jsem začala přemýšlet, kdyby to tak opravdu bylo. Leonardo Dicaprio zase potvrdil, že má dobře našlápnuto a šťastnou ruku při výběru rolí. Překvapila mě Ellen Page, kterou si můžete pamatovat ze snímku Juno, kde bodovala na celé čáře. Budu nadále sledovat její kroky ve filmovém průmyslu a držet ji pěsti. Protože ona, nás ještě hodně překvapí.

Inception
Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Drama
USA / Velká Británie, 2010, 148 min


Režie: Christopher Nolan
Hrají: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao, Cillian Murphy, Tom Berenger, Marion Cotillard, Pete Postlethwaite, Michael Caine, Lukas Haas, Taylor Geare, Talulah Riley

joslin
(Petra Hrabalová)
neděle 1. 8. 2010 08:00
Hrabalová, Petra. 2010. Počátek. Vychytané.cz. [Online] 1. 8. 2010. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3519. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pocatek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:09