Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Štěrkovna Open Music a jeho hlavní hvězdy

Štěrkovna Open Music, který sekoná 30. a 31. července v Hlučíně na břehu tamního jezera, představí především velké české hvězdy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Štěrkovna open music
pátek 30. července 2010 21:00
(konec +- neděle 1. srpna 2010 03:00)
Hlučínské jezero
Hlučín (CZ)
Letošní ročník festivalu Štěrkovna Open Music, který sekoná 30. a 31. července v Hlučíně na břehu tamního jezera, představí především velké české hvězdy. Návštěvníkům zahrají například Chinaski, bude to jedno z mála jejich letních vystoupení v Česku. Milovníci hudby se můžou těšit i na legendu českého rocku Olympic. Slovenské barvy pak budou hájit i v ČR velmi populární IMT Smile.

"Kapela se bude víc soustředit na dokončení desky. Odehrajeme pár festivalů na Slovensku. v Česku jen dva," uvedla manažerka Chinaski Hana Petřinová. "Kdo bude chtít vidět Chinaski, musí do Hlučína," vzkázal fanouškům Breitkopf; další možnost vidět skupinu s frontmanem Michalem Malátným budou mít posluchači například na konci srpna na vizovickém Trnkobraní.

Hudební přehlídka na břehu jezera ale podle Breitkopfa nabídne i další zajímavá jména. "Na festival patří ska. To už roky víme, a proto letos Štěrkovnu roztančí slovenská skupina Polemic," doplnil. Dalším velkým jménem letošního ročníku bude punková legenda Visací zámek. Návštěvníci se ale mohou těšit například i na Annu K, reagge kapelu Švihadlo, "mladé kytarové úderníky" Airfare a řadu dalších umělců.

"V době ekonomické krize, která postihla i naše partnery, máme nejdražší rozpočet na kapely v historii festivalu. Věříme, že programem diváky přilákáme a nabídneme jim pestrou směs dobré hudby, sportovních aktivit a odpočinku u vody na břehu jezera," řekl Breitkopf.

Právě pohodová rodinná atmosféra je to, na co pořadatelé Štěrkovny Open Music sázejí. "Jde nám o to, aby se lidé u nás dobře bavili, nemuseli nikam přebíhat, sledovat programy jiných scén a stresovat se, zda stihnou svého oblíbeného interpreta. Na Štěrkovně zvládnou vše v pohodě a navíc mají dostatek času i na setkání s příteli, koupání a další aktivity," tvrdí Breitkopf.

Vstupenky jsou již v prodeji, zájemci si je až do konce května mohou za zvýhodněnou cenu 390 korun koupit v sítích TicketPro a Ticketstream. Informace o festivalu jsou na internetových stránkách www.sterkovnamusic.com a v jeho profilu na sociální síti Facebook.

Štěrkovna Open Music, která je jednou z největších hudebních přehlídek v Moravskoslezském kraji, se letos uskuteční pošesté. Kromě domácích kapel zde dříve vystupovali i muzikanti z USA, Švýcarska a Rakouska.

Zdroj: ČTK
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 29. 7. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Štěrkovna Open Music a jeho hlavní hvězdy. Vychytané.cz. [Online] 29. 7. 2010. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3515. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sterkovna-Open-Music-a-jeho-hlavni-hvezdy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.139s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 03:53