Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hudební přehlídka Štěrkovna Open Music

Sud piva, permanentka do sportovního areálu nebo sleva pro rodiny s dětmi čeká návštěvníky šestého ročníku festivalu Štěrkovna Open Music.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Štěrkovna open music
pátek 30. července 2010 21:00
(konec +- neděle 1. srpna 2010 03:00)
Hlučínské jezero
Hlučín (CZ)
Sud piva, permanentka do sportovního areálu nebo sleva pro rodiny s dětmi čeká návštěvníky šestého ročníku festivalu Štěrkovna Open Music. Ten se uskuteční 30. a 31. července na břehu Hlučínského jezera a vystoupí na něm například Chinaski či Olympic.

"Oceníme 30 000. návštěvníka festivalu. Očekáváme, že do areálu zavítá někdy během pátečního podvečera. Došli jsme k tomu součtem návštěvnosti za všechny uplynulé ročníky. Šťastlivec se může těšit například na sud piva, lístky na Štěrkovnu Open Music 2011 či permanentní vstupenku do hlučínského sportovního areálu na další sezonu," řekl za pořadatele Petr Breitkopf.

Štěrkovna Open Music je podle něj festival, který sází především na kvalitní interprety, ale také na pohodovou atmosféru. "Za celou dobu jeho existence jsme neřešili mezi návštěvníky jediný konflikt či krádež. Akce je proto vhodná pro celé rodiny," dodal pořadatel. "Letos jsme proto pro rodiny s dětmi ve věku od deseti do patnácti let připravili speciální akci. Budou si moci koupit rodinnou dvoudenní vstupenku - dva dospělí a dvě děti, za zvýhodněnou cenu 1 600 korun, s jedním dítětem za 1 200 korun. Normálně by na místě za dvoudenní vstupenku zaplatili 2 400 respektive 1 800 korun," dodal další z pořadatelů David Moravec. Děti do deseti let, které nejsou vyšší než 140 centimetrů, mají vstup v doprovodu rodičů zdarma.

Na děti pamatuje tradičně i doprovodný program. "Společně s rodiči se mohou vyřádit v rozsáhlém lunaparku, vyzkoušet si atrakce v adrenalinovém městečku, zastřílet si v airsoftové střelnici. Navíc se v areálu nabízí řada dalších aktivit – minigolf, půjčovna loděk a šlapadel, vodní lyže, vodní fotbal," dodal Breitkopf.

Program festivalu je letos postavený na hvězdách české a slovenské hudební scény. "Mezi hlavní vrcholy Štěrkovny bude jistě patřit koncert kapely Chinaski a legendárního Olympicu. Návštěvníci by si ale rozhodně neměli nechat ujít ani hodinu a půl trvající koncert punkového Visacího zámku či vystoupení Anny K., která stále bojuje s vážnou nemocí," řekl Moravec.

Lákadlem jistě budou i kapely Švihadlo a Airfare. Slovenskou scénu budou reprezentovat IMT Smile a také divoké ska v podání formace Polemic.

"Věříme, že návštěvníky zaujmou i méně známé kapely, kterým se ale daří v poslední době prosadit. Jednak půjde o nový projekt sabotážníka Vladimíra a jeho Vladimír Cirkus. S úspěchem se podle nás setká i vystoupení hronovské party Heebie Jeebies. Její styl se dá přirovnat k mixu Tří sester a slovenské kapely Horkýže slíže," vysvětlil Moravec. Podium bude patřit i regionálním kapelám jako – ostravská FiHa, opavští Nekuř toho tygra, domácí RDT a další.

Pořadatelé připravili také bohatý doprovodný program. Kromě atrakcí, které mohou využít jak děti i dospělí, se bude v areálu festivalu konat volejbalový turnaj smíšených tříčlenných družstev. Jen nedaleko hlavního pódia navíc od rána budou o poháry bojovat fotbalové týmy, které se utkají podle pravidel malé kopané. Zájemci o oba sportovní turnaje se mohou již nyní registrovat. Veškeré informace najdou na internetových stránkách www.sterkovnamusic.com

Vstupenky na Štěrkovnu Open Music jsou ještě k sehnání za výhodnou předprodejní cenu 490 korun. Předprodej skončí 29. července. Na místě pak bude dvoudenní vstupenka za 600 korun. Na jednotlivé dny za 400 korun. Pořadatelé upozorňují všechny zájemce, kteří přijíždějí z větší vzdálenosti, že v ceně vstupenky mají zdarma pobyt v hlučínském kempu. Ten je jen 500 metrů vzdálený od hlavního podia.

Zdroj: Mediafax
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 27. 7. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Hudební přehlídka Štěrkovna Open Music. Vychytané.cz. [Online] 27. 7. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3513. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hudebni-prehlidka-Sterkovna-Open-Music
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:50