Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Korsakoff

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové v sobotu, 24. července bude nádherná hardcorová DJka a producentka Korsakoff, která potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě jiného na festivalu Pleasure Island dokonce oslaví své 25 narozeniny! Kromě ní se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Headhunterz, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Není snad jediného hardcorového fanatika, který by neznal překrásnou DJku Korsakoff. Tato překrásná blonďatá dáma je známá díky skvělé produkci jako „Time to be Loud“, „My Empty Bottle“ či
Still Wasted“. Svými oslnivými sety ukázala všem mužům, kteří této scéně dominují, že dívky to umějí ještě lépe!Obrovský úspěch DJky Korsakoff přišel v roce 2004 díky skladbě „Unleash the Beast“. Tento unikátní kousek se stal oficiální Masters of Hardcore hymnou roku. Videoklip k této sklabě byl jedním z nejžádanějších klipů na televizní stanici The Box a skladba se hrála všemi DJs po celém světě. V ten samý rok také ukázala své dovednosti na eventech jako Masters of Hardcore či Thunderdome a nový ženský fenomén se zrodil.
V současné době je DJka Korsakoff jedním z největších jmen na hardcorové taneční scéně, kde stále dokazuje své dovednosti a krásu na největších eventech po Nizozemí a v zahraničí. Svůj respekt si získala také vystoupením v zemích jako Španělsko, Švýcarsko, Německo, Belgie, Anglie, Itálie či Francie.
Svou krásu ukázala také na jedinečných fotografiích pro časopis FHM spolu s exkluzivním rozhovorem, který ukázal celou stránku této veleúspěšné umělkyně v historii hardcorové hudby.
I po extrémně rušném roce našla DJka Korsakoff čas pracovat na další produkci, o čem svědčí také její dech beroucí sólové album „Korsakoff – Unrivalled“.

Pokud již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením této skvělé DJky a producentky po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290CZK v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390CZK. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.djkorsakoff.com

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=GWjOCJEDRLE&feature=player_embedded


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 24. 7. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Korsakoff. Vychytané.cz. [Online] 24. 7. 2010. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3505. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Korsakoff
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 13:01