Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pleasure Island - Last Info + mimořádná nabídka skupinových vstupenek!

Největší taneční festival tohoto léta u nás, Pleasure Island, se nezadržitelně blíží. Již tuto sobotu, 24. července bude v Královéhradeckém Festivalparku připraven pro tisíce návštěvníků unikátní festival, který nabídne 18 hodin taneční muziky v podání více než 70 zahraničních a domácích DJských hvězd na sedmi hudebních scénách. Kromě skvělé hudby na vás čeká kvalitní produkce pod taktovkou holandské agentury Art of Dance a domácí United Music. Těšit se můžete na zcela jiný festival, než jste byli u nás zvyklí. Přípravy jsou v plném proudu, a věřte, že při pohledu na postavený festival se vám bude tajit dech. Pozorně si přečtete následující praktické informace, které se vám budou o víkendu hodit.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)

TRVÁNÍ AKCE


Brány Festivalparku na letišti v Hradci Králové se pro návštěvníky otevřou v sobotu, 24. července ve 12.00 hodin. Postupně bude zahájen hudební program na jednotlivých stagích. Konec akce je naplánován na 6. hodinu ranní. Akce je řádně nahlášena a schválena příslušnými úřady.

VSTUPENKY


Nejlevnější vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro, stejně jako vstupenky VIP, které vás navíc opravňují ke vstupu na luxusní VIP terasu, zahrnují VIP parking a další výhody. V prodeji jsou také poslední balíčky *Amundsen Friend Package, v rámci kterých koupíte 4 vstupenky za speciální cenu 3990CZK. Na vstupenky v předprodeji se vztahuje 10% sleva pro karty ISIC, Scholar, Alive (IYTC) a ITIC.
Vstupenky a VIP vstupenky budou v prodeji také na místě po celou dobu akce na několika pokladnách, kde bude možné provádět platby i platebními kartami.
Upozorňujeme na množící se případy překupníků, kteří prodávají falešné vstupenky. Takové osoby budou z areálu vyvedeny a předány Policii ČR. Zakoupení vstupenek u těchto osob je vaše vlastní riziko. Minimální věk pro vstup na festival je 18 let.

DOPRAVA AUTEM


Pokud zvolíte k dopravě na festival vlastní automobil, je nejprve nutné se dostat do Hradce Králové. Letiště Věkoše leží na severním okraji Hradce Králové, z hradeckého městského okruhu se k němu dostanete nejlépe z křižovatky u obchodního domu OBI. Nejjednodušší cesta na festival autem je po silnici E67 do Wroclavi, na kterou se napojíte na některém z kruhových objezdů na západní straně Hradce Králové. Zde již bude značena cesta k festivalu. Po příjezdu k Festivaparku sledujte pozorně značení navigací k parkovištím a vstupům.
GPS souřadnice jsou: 50° 15' 11.99"N, 15° 50' 42.99"E
Na místě bude možno zaparkovat na velkokapacitním parkovišti, které je střeženo festivalovou ochrankou. Za věci uložené nebo odložené v autě neručíme. Dále zde bude vyhrazeno samostatné VIP parkoviště pro majitele VIP vstupenek, a parkoviště pro akreditované umělce, press, a organizační pracovníky. Doprava v blízkosti areálu bude omezena, sledujte proto místní značení a navigace. Cena za parkování pro návštěvníky je 100CZK za osobní automobil. Při cestě zpět buďte maximálně zodpovědní, a nesedejte za volant po konzumaci alkoholu a jiných návykových látek. Stejně tak nesedejte do auta vedle řidiče, který není způsobilý jízdě. Zbytečné riskování může ohrozit nejen životy vaše, ale i dalších nevinných lidí.

DOPRAVA VLAKEM, AUTOBUSEM


Pokud cestujete do Hradce Králové autobusem či vlakem, můžete pro dopravu do Festivalparku využít posílené autobusové linky č. 15, která jezdí mezi Terminálem HD autobusového nádraží, hlavním vlakovým nádražím a letištěm. Jízdenka stojí 15CZK.
V sobotu, 24.7. bude linka 15 odjíždět směrem na letiště každých 20 minut, a to až do půlnoci. V neděli 25.7. bude od 4. hodiny ranní opět posílena, a bude odjíždět každých 20 minut od letiště zpět na hlavní autobusové a vlakové nádraží.

VSTUP DO AREÁLU / ŠATNA – ÚSCHOVNA


Na festival není povoleno vnášet občerstvení, pití, zakázané látky a zbraně. Fotoaparáty jsou povoleny.
Opuštění areálu a následný návrat bude možný pouze po zakoupení vrácenky.
V areálu bude možnost využít šatnu / úschovny zavazadel za 30CZK.

OBČERSTVENÍ


Na Pleasure Island bude připraveno přes 100 metrů barů s pestrou nabídkou kvalitních a vychlazených nápojů, stejně jako několik desítek metrů stánků s občerstvením, kavárna, či koktejl bar. Pro zrychlení obslužnosti barů a celého cateringu budou v areálu platit žetony, stejně jako je tomu v praxi na všech festivalech a velkých akcích např. v Holandsku. Jeden žeton bude mít hodnotu 40CZK, polovina pak 20CZK. Prodej žetonů bude probíhat na několika místech po celém areálu. V zájmu urychlení jejich nákupu prosíme, neplaťte velkými bankovkami. Maximální nominální hodnota přijatých bankovek je 2.000CZK. 5.000CZK bankovky nebudou akceptovány.

STANOVÉ MĚSTEČKO


Možnost ubytování je nabízena hned ve dvou variantách. Pro ty náročnější je k dispozici stanový kemp od 23.7 od 16:00 do 25.7 do 16:00, kde si budete moci vypůjčit stan pro dvě osoby včetně dvou karimatek a pokrývky za 350 Kč na noc, nebo 500 Kč za dvě noci. Kemp bude mít vlastní recepci, jeho prostor bude hlídaný, oplocený a v prostorách naleznete také toalety, sprchu a stánek s občerstvením. Kemp bude provozovat společnost KEMPINGSKI http://www.kempingski.com. Rezervace přijímáme na emailu camp@unitedmusic.cz . Stany v omezeném množství bude možné pronajmout i bez rezervace přímo na místě. Pro ty, kteří mají vlastní stany, nabízíme možnost postavení vlastního stanu zdarma ve stanovém městečku avšak na vlastní odpovědnost.

CO SI OBLÉKNOUT..


Pssst…, žádný stres, tímhle nemyslíme nic povinného. Každopádně nebojte se odvázat a obléci se do králičích kostýmků, sexy outfitů kouzelnických asistentek nebo kouzelnických plášťů a cylindrů. Nejlepší kostýmy odměníme bublinkami! Máte nějaké trumfy v rukávu? Když vás uvidíme předvádět nějaké speciální triky nebo přesvědčivý Hokus Pokus, může na vás čekat překvapení. Myslete zase na bublinky ;-).

AFTERPARTY


Oficiální afterparty proběhne naproti areálu u jezera, a to tradičně v režii pražského klubu Studio 54.

DALŠÍ INFORMACE


Kompletní informace o festivalu Pleasure Island, fotky z příprav, vizualizace stagí či informace o vystupujících hvězdách najdete na www.unitedmusic.cz nebo Facebook stránce United Music.*

VSTUPENKY - AMUNDSEN FRIEND PACKAGE


Jeden z hlavních partnerů festivalu - Vodka Amundsen - přináší všem, kteří se na festival chystají s partou kamarádů, limitovanou nabídku výhodných balíčků vstupenek. Tato nabídka platí do pátku 23.7., a je limitována počtem 100 kusů těchto balíčků. Amundsen Friend Package zahrnuje 4 vstupenky, za které celkem zaplatíte 3990CZK, a to včetně všech poplatků. Tyto výhodné balíčky zakoupíte na všech prodejních místech Ticketpro.
Více informací o festivalu najdete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz
Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 23. 7. 2010 16:00
Slovák, Miroslav. 2010. Pleasure Island - Last Info + mimořádná nabídka skupinových vstupenek!. Vychytané.cz. [Online] 23. 7. 2010. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3504. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pleasure-Island---Last-Info-+-mimoradna-nabidka-skupinovych-vstupenek!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:43