Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Okoř 2010 je ZRUŠEN

POZOR - Festival Okoř 2010 je zrušen. Důvody, které k tomu pořádající agenturu vedly, naleznete uvnitř článku.
Přidat na Facebook
Zveřejňujeme nepozměněné prohlášení pořádající agentury Hany Petřinové, která tento festival celých 11 let pořádala:

Prohlášení: Hana Petřinová - „Festival Okoř 2010 je ZRUŠEN“


"Jako dlouholetá pořadatelka 11 ročníků hudebního „Festivalu Okoř“ se omlouvám všem věrným i případným novým návštěvníkům této srpnové hudební akce a zároveň se omlouvám všem skupinám a interpretům kteří s účastí na letošním festivalu počítali. Zároveň mé velké díky patří obci Okoř za její vstřícný a laskavý přístup a všem mediálním partnerům zejména rádiu Evropa 2 a deníku Metro , kteří nás po všechny ročníky festivalu podporovali.

Bohužel jsem nucena letošní ročník zrušit a konstatovat, že pod hradem Okoř pravděpodobně nebude ani žádné příště! Je mi to velice líto, ale stala jsem se obětí nekalého podnikatelského jednání zástupce majitele části pozemků v podhradí Okoře a přes usilovné jednání jsem neustále tlačena do neúnosných smluvních podmínek a částka požadovaná za pronájem části louky, která se neustále zvyšuje, se stává zcela nemorálním požadavkem. Abych splnila megalomanské představy zástupce majitele pozemku, byla bych nucena zvýšit neúměrně vstupné na festival. Tím bych samozřejmě poškozovala, jak dlouholeté fanoušky a návštěvníky, tak vystupující skupiny. A byl by to pravděpodobně neslavný závěr oblíbené akce.

Končí jedna etapa mého profesního života a je mi to líto, ale nemohu v tuto chvíli jednat jinak. Přeji všem lidem, kteří mne, mé spolupracovníky a všechny účinkující provázeli minulými ročníky a děkuji jim za jejich přízeň. Přeji všem festivalovým příznivcům, aby si na jiném hudebním festivalu užili co nejvíce pohody a dobré hudby a vzpomenuli při této příležitosti i na malý, a troufám si říct i oblíbený, festival pod hradem Okoř.

Pro příští rok hledáme nové prostory, prosím, zachovejte nám přízeň. Fanoušky našeho festivalu budeme včas informovat. Zakoupené vstupenky lze vrátit v předprodejích, kde byly pořízeny.

Děkuji za pochopení.

Hana Petřinová,
pořadatelka festivalu

V Praze dne 23.7.2010"
Zdroj: TZ Kristýna Horáčková, Hana Petřinová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 23. 7. 2010 10:00
Prachař, Štěpán. 2010. Festival Okoř 2010 je ZRUŠEN. Vychytané.cz. [Online] 23. 7. 2010. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3502. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Okor-2010-je-ZRUSEN
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:31