Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Těšte se na pořádnou party jízdu a výborný zvuk!

Tak přesně na tomto se shodují djs Akira, Sayko, Killa, Edison a Hanzall :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Open Air
pátek 6. srpna 2010 15:00
(konec +- sobota 7. srpna 2010 03:00)
Ostrov - přírodní areál
Příchovice u Přeštic (CZ)
Letošní festivalové léto si rozhodně na nepřízeň počasí nemůže stěžovat a podle předpovědí nám slunečné počasí vydrží minimálně do půlky srpna. Není proto divu, že se na první srpnový víkend, kdy na Ostrově v Přešticích proběhne 2 denní Pig Fest Green Home Open Air, velmi těší i zástupci domácí dnb scény, kteří, podle svých slov, mají k Pig Festu velmi kladný vztah.

Akira
Už po mém prvním hraní na PF je to pro mě záruka kvality a dobrýho mejdanu a v podstatě si myslím, že v současný době už poslední větší a kvalitní západočeská elektronická taškařice. Big up! Těšim se moc, jak sem řekl, je to pro mě záruka mejdanu a kvality a jako bonus to mám nejblíže ze všech mejdanů na který víkend co víkend jezdím(e). Bude něco speciálního? No pokaždý se snažíme o nějaký "inovace" ..takže třeba zase nějákej novej mash up, spousty horkejch novinek a třeba si zase neodpustíme nějakou deadly perverz vložku (crack house, dubstep, electro, uk funky atd.))

Těšit se tak můžete na pořádnou party jízdu (jak jinak ,oD) ale tentokrát to ještě bude větší legrace v tom, že dáváme s Anakinem dva sety..jeden klasickej party set všech odnoží a pak tvrdší a rozjetěší jízdu ve stanu. LooKING forward ,)Sayko
Pig Fest pro mě znamená, že si užiju opravdu výborný zvuk a dobrej festival!Killa
Pigfest je nejlépe organizovaný festival v západních Čechách a nejen tam. Hned při prvním loňském open airu se zařadil mezi festivalovou špičku v ČR. Těším se na letní počasí bez deště, dobrou zábavu, žádné problémy a starosti a na výbornej jumpup, kterej určitě na PF uslyšíme :)

Krom toho, že budeme mít jako Wenkowsound na starosti zvuk, tentokrát na velkém podiu, se pokusíme s Tomášem (DJ Doox) rozhýbat publikum. Jestli si to dobře pamatuju, bude to v pátek na velké scéně někdy před půlnocí. Doufejme, že alespoň v tom prvním případě budeme maximálně úspěšní :)Edison
Jako plzeňák jsem hrdý na lidi, kteří se na Pigfestu podílejí a dotáhli jeho tvář do současné podoby. Nemusím jezdit přes půl republiky, abych slyšel třeba Bad Company. Západní Čechy si zaslouží svůj velký kvalitní fest. Těším se moc, protože hraní na letním festivalu je úplně něco jiného než hrát v klubu. Má to svoje kouzlo a k létu patří open air. Nic speciálního zatím neplánuji. Nerad slibuji něco, co bych třeba nemohl splnit. Rozhodně mám chuť vytáhnout několik starých stále nesmrtelných pecek co DJs moc nehrají. Rád bych, aby můj set byl pestrý a odvíjel i od publika a času hraní. Uvidíme a necháme se překvapit.Hanzall
Pig Fest je pro mě skvělá možnost, jak zahrát na open airu pro publikum ze západních Čech, odkud pocházím. Raději s těšením brzdím, abych si to pořádně užil na místě. Připravím si pořádný prasopal! Těšit se můžete na technoidní d´n´b, to nejnovější na poli tvrdé produkce, trochu klasického hardcoru a něco z roky osvědčených, nejen darkstepových bomb!


Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 18. 7. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Těšte se na pořádnou party jízdu a výborný zvuk! . Vychytané.cz. [Online] 18. 7. 2010. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3474. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Teste-se-na-poradnou-party-jizdu-a-vyborny-zvuk!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 11:59