Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Nitrous Oxide

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové v sobotu, 24. července bude polský DJ a producent Nitrous Oxide. Na jeho set se můžete těšit na Pure Trance Stagi. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Menno de Jong, Jochen Miller, Mike S či Eddie Sender.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Krzysztof Pretkiewicz aka Nitrous Oxide je jednou z hlavních postav na polské a evropské tranceové taneční scéně. Narodil se ve městě Poznan v Polsku v roce 1984. O elektronickou hudbu se začal zajímat již začátkem devadesátých let. Fascinovali ho hudebníci jako Jean Michel Jare, Mike Oldfield nebo Depeche Mode, kteří na něj udělali největší dojem a utvrdili ho v tom, že elektronická hudba je mu nejbližší. Stejně tak ho fascinovali i producenti filmové hudby jako Thomas Newman či Hans Zimmer.Již ve svých čtrnácti letech začal experimentovat s elektronickou hudbou, poté co objevil, že se dají vytvářet vlastní skladby na počítači. To se stalo jeho koníčkem, kterému věnoval veškerý svůj volný čas. Nikdy se nanaučil hrát na žádný hudební nástroj, ale i tak ho to nezastavilo stále zdokonalovat své dovednosti a vytvářet nové a nové skladby různých stylů. Z různých hudebních stylů mu zůstal nakonec jeden, upliftingový trance. V roce 2003 potkal Kamila Bigaje, se kterým začal vlastní projekt zvaný 3rd Moon. Skladby jako „Diving In the Sky“, „Moon Breeze“ nebo jeho sólová skladba „Waterfall“ byly uznány DJem Precisionem, který dal šanci Krzysztofovi a 3rd Moon produkovat vlastní skladby. Díky tomu se začala Krysztofova produkce objevovat v setech takových velikánů jakými jsou Armin van Buuren či Above & Beyond.

Pokud již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290CZK v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390CZK. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.myspace.com/nitrousn2o

Video: http://www.youtube.com/watch?v=v3twNb0El2s&feature=related


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pondělí 19. 7. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Nitrous Oxide. Vychytané.cz. [Online] 19. 7. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3473. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Nitrous-Oxide
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:35