Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Dave Clarke

Dalším ze symbolů techno scény, který vystoupí na zatím největším tanečním festivalu tohoto léta, Pleasure Island, bude anglický DJ a producent Dave Clarke. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku dalších techno kouzelníků jakými jsou Umek, Rush, Adam Beyer, Marko Nastić či Pet Duo.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Davel Clarke se narodil v britském Brightonu. Jak sám přiznává, ve škole patřil mezi problémové žáky, za což mohlo také jeho slabé rodinné zázemí. K DJingu ho přiměla kombinace, otcovo zájmu pro nové technologie a matky sbírka disco-soulových desek jako Roy Ayers či The Crusaders. Když se jeho rodiče rozvedli, utekl z domu a přespával různě po venku, až mu jeho kamarád nabídl útočiště.Od soulu přes psychadelickou hudbu až ke klasickému houseu z Chicaga objevoval svůj styl jako začínající DJ v rodném Brightonu. V roce 1994 se zvedla jeho reputace díky sérii vydáných nahrávek pod kolektivním názvem „Red“. Následovalo první debutové album „Archive 1“, které v sobě již začalo zahrnovat kromě prvků breakbeatu také techno. Následující „World Service“ se dostala do top desítky kompilací podle Resident Advisor. Díky tomuto úspěchu, ve kterém ukázal svou vášeň pro electro a techno, dostal nabídku od labelu Skint Records. V roce 2004 následovala deska „Devils Advocate“, které v sobě obsahovala temnou techno energii mixlou s hip hopovými beaty. Kladné ohlasy kritiků následovaly také po vydání „Rexes and Rareties“ v roce 2007, které se stalo albem měsíce. Poté následovala pauza, kterou Dave Clarke odůvodnil: „Kdybych šel zpět do studia, tak byl mohl pokračovat v tom, co jsem dosud vyprodukoval, ale já jsem chtěl začít s něčím, co jsem ještě neudělal“. Přestěhoval se do Amsterdamu, které ho kulturně více inspirovalo. Kromě jiného má za sebou také úspěšnou radiovou show White Noise na holandském radiu 3FM a vlastní také stejnojmenný label, na kterém vydává vlastní produkci.

Pokud již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji během července za 1290CZK v síti Ticketpro, a jejich cena se na místě zvýší na konečný 1390CZK. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage..

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.daveclarke.com

Video: http://www.youtube.com/watch?v=mWbg_RwYVaA


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
neděle 18. 7. 2010 15:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Dave Clarke. Vychytané.cz. [Online] 18. 7. 2010. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3472. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Dave-Clarke
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:33