Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FESTIVAL PLEASURE ISLAND PŘEDSTAVUJE RESET HARDSTYLE STAGE

Jednou z potěšujících zpráv pro všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby je fakt, že poprvé v historii tanečních festivalů u nás bude součástí programu zatím největšího domácího tanečního festivalu tohoto léta, i samostatná Hardstyle stage. Reset Hardstyle stage bude jednou ze 7 stagí festivalu Pleasure Island, který se odehraje 24. července ve Festivalparku v Hradci Králové a představí více než 70 domácích i zahraničních hvězd.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Reset Hardstyle stage bude druhou open air scénou, která bude měřit 30 metrů na šířku a 12 metrů na výšku, a celková plocha vyhrazená pro tuto scénu zaujímá 1200 metrů čtverečních. A jak se můžete přesvědčit na vizualizaci, samotné provedení jistě nenechá nikoho na pochybách, že premiéra bude velkolepá.Hardstyle (někdy také hardbass) je odnoží hudebních stylů jako hardtrance, hardcore či rave music, jež produkuje také mnoho hardcore producentů. Obvyklé tempo je mezi 140 a 160 bmp, které se vyznačuje typickými tvrdými basovými linkami a „adrenalin-rushing“ melodií. Je subžánrem hudebního stylu trance, který je v České republice velmi oblíben. Za jeho místo vzniku se pokládá Nizozemí, odkud také pochází většina hardstylových producentů. Kromě Nizozemí je také velmi oblíben v ostaních zemích jako jsou Itálie, Švýcarsko či Německo. Hardstyle scéna se však velmi rychle rozvíjí i v ostatních zemích, jako například ve Velké Británii, Jižní Africe, v severských zemích, na východě a v neposlední řadě také v České republice a Slovensku, kde se již začínají objevovat i hardstyle producenti. A právě jedněmi z vystupujících DJs na Reset Hardstyle stagi bude také domácí Gasshopper a Enhancer ze Slovenska.

Kromě těchto domácích jmen se však můžete těšit také na hlavní hvězdy Reset Hardstyle stage, kterými budou nizozemský Headhunterz,krásná holandská DJane Korsakoff,Crypsis (NL), Maly (IL), Identic (DK), Kold Konexion (NL), Chain Reaction (NL) či Anagenetic (NL). Všichni fanoušci těchto stylů, kteří mimo jiné hlasitě volali po Sensation Black, kde se tyto styly prezentovali, budou mít nyní příležitost ochutnat to nejlepší, co současná hardstyle scéna nabízí.

Pokud si nechcete nechat ujít tuto premiérovou hardstyle stage se skutečně tvrdým a bohatým line-upem, neváhejte s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji za 1290CZK v síti Ticketpro, a jejichž cena bude na místě 1390 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací najdete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz
Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
neděle 18. 7. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. FESTIVAL PLEASURE ISLAND PŘEDSTAVUJE RESET HARDSTYLE STAGE. Vychytané.cz. [Online] 18. 7. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3470. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FESTIVAL-PLEASURE-ISLAND-PŘEDSTAVUJE-RESET-HARDSTYLE-STAGE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:51