Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jaký byl Silvestr 2006

Jak jinak něž hodně alkoholu v krvi, spousta šlehačky všude kolem vás a hlavně veselá nálada! Nevěříte? Mrkněte na fotoreport z Musiclandu ze Silvestrovské Dance Show..
Přidat na Facebook
A kdo si nepamatuje (takových bude asi více) jak to tam probíhalo, přinášíme chronologický přehled nejdůležitějších událostí!

21:00 - Klub se otvírá a prvních cca 50 návštěvníků, kteří nervózně a hlavně promrzle přešlapovali venku se rychle derou dovnitř a začínají okupovat bary!

22:00 – Na parketě tančí prvních cca 20 odvážlivců, nálada je veselá, klub se pěkně zaplňuje, začínáme fotit první fotky.

23:00 – 00:30 – Parket je zaplněn, každý si hlídá svůj taneční prostor. Probíhá neuvěřitelná migrace návštěvníků, každý hledá čím si může připít. Přípitek probíhal celkem organizovaně… Kossi odpočetl nový rok, nikdo nezraněn.. Za malou chvíli je připraven venku ohňostroj.. Celý klub se během okamžiku přestěhoval ven. Za těch pár minut to stálo :o) docela povedené!

01:00 – 03:00 Taneční šílenství na hodně vysoké úrovni, alkohol se konzumuje po litrech. Ano, venku byla opravdu velká kosa a každý potřeboval trochu zahřát! Začíná první šílenství po šlehačce a jsou rozdávána první dárková trika! Hlavně těm jedincům, kteří nepřežili šlehačkový nálet a následnou sprchu v šampaňském. Sám jsem na vlastní debordelizaci použil dvě :o)

03:00 Někdy kolem této doby organizuje Kossi za mé asistence velkou lízací soutěž.. Tři dobrovolné páry netuší do čeho jdou! Podle fotografií uvidíte, že jsme šlehačkou opravdu, ale opravdu nešetřili..

04:00 - 08:00 Řádilo a pilo se až do brzkých ranních hodin, někteří návštěvníci odcházeli značně unaveni..

Na akci jsme rozdali zhruba 50 dárků (trička, blikátka na mobil, prezervativy, obaly na mobil, klíčenky, 2 láhve sektu) nafoukli jsme 50 balónků, spotřebovali 8 šlehačkových sprejů, rozházeli konfety a vystříkali všechny party spreje (umělý sníh a jiné lepící kraviny). Dárky jsme nerozdávali jen my a nedostávali je jen soutěžící. Kdo měl štěstí dostal a ostaní? Nebojte, příště na vás určitě něco zbyde! Jinak s distribucí dárků nám velmi dobře pomohli naši fotografové :) Děkujeme

Akce měla i jeden smutný konec. Ten se týkal našeho fotografa. Při plném pracovním nasazení mu byl ztracen mobilní přístroj značky Siemens SX1 (taková menší cihla s tlačítky na boku displeje). Kdyby se našel nálezce onoho ztraceného mobilního přístroje, tak se mu naše redakce štědře odmění..
majkl
(Michal Gaja)
úterý 2. 1. 2007 16:00
Gaja, Michal. 2007. Jaký byl Silvestr 2006. Vychytané.cz. [Online] 2. 1. 2007. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=347. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaky-byl-Silvestr-2006
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: sobota 2. července 2022 00:10