Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Menno de Jong!

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude holandský DJ a producent Menno de Jong, který například složil oficiální hymnu „Ancient Mysteries“ pro loňskou Transmission. Na jeho set se můžete těšit Pure Trance Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Tento mladík narozený do muzikální rodiny si začal pohrávat s hudbou již v ranném věku, ve studiu svého otce. Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl „Guanxi“ na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako „Magma“/”Momentum“ či „Sjamaan“, které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby „Tundr“ (2005) a „Nolthando“/”Solid State” (2007) na svém vlastním labelu Intuition.Již v tak mladém věku měl možnost remixovat pro jména, jako jsou The Thrillseekers, Karen Overton & Mark Otten a spousty dalších. Djingu jako takovému se věnuje již od svých sedmnácti let, kdy začínal na školních akcích a dopracoval se až k rezidentuře v místním undergroundovém klubu v Eindhovenu. Singl „Guanxi“, který vytvořil ve svých dvaceti letech, ho umístnil do žebříčku uznávaných Trance DJů.
Momentálně má za sebou hraní již ve více než pětadvaceti zemích. Hrál na takových místech, jakými jsou Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Love Parade či slavný klub Amnesia na Ibize. Za DJským pultem se vystřídal se jmény, jako jsou Tiësto, Armin van Buuren, The Prodigy, Paul van Dyk, Marco V, Markus Schulz a další. Díky svému nekonečnému úsměvu a vždy vřelé komunikaci s publikem stále dokazuje svou vášeň pro tranceovou hudbu. Menno byl také v čele internetové radio show Intuition v roce 2005. Tento týdenní pořad brzy získal velkou oblibu mezi tranceovými posluchači. Momentálně můžete tuto radiovou show slyšet jednou měsíčně na vlnách XM Radia.

Pokud již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Menno De Jonga po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190CZK do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.mennodejong.com.


Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 16. 7. 2010 11:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Menno de Jong!. Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3466. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Menno-de-Jong!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:32