Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Od elektroniky po hiphop

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest 2010
čtvrtek 5. srpna 2010 20:00
(konec +- neděle 8. srpna 2010 20:00)
Areál Sázavafest Kácov
Kácov (CZ)
Festival Sázavafest nabízí tradičně pestrou směsici hudebních žánrů. Elektronika má však letos poněkud menší zastoupení (Alec Empire, Lakeside X, Cartoonage, Le Pneumatique, drum n bass Drum Affection Night), proto jí je věnována speciální Sázavafest 2010 warm up party, která se koná v pátek 26. 6. od 18 hodin v music clubu Modrá vopice. Jako hlavní hvězda vystoupí legenda světové EBM scény, kultovní německá formace KMFDM. Dále se představí pražská elektro formace Tear, slovenští elektronici Last Influence of Brain, brněnští elektronici Depressive Disorder, techno core Akimbo ze Šumperka a pražští elektronici Rodent & Laura. Vyznavači kvalitní elektronické hudby mají skvělou možnost si užít celou party v příjemném prostředí pod širým nebem.

Rovněž fanoušci hiphop-u si na Sázavafestu přijdou na své. Jak je dobrým zvykem již několik let, ani u jubilejního ročníku tomu nebude jinak a Sázavu rozbouncuje Bigg Boss crew a jejich hosté. Návštěvníci se tak mohou těšit na sestavu v podobě DJ Mike Trafik, Orion, James Cole, Vladimir 518 a Hugo Toxxx. Naživo tedy zazní hity z projektů PSH, Orikoule, Supercrooo a samozřejmě desek jako Gorila vs. Architekt, Rok psa, H. P. T. N. atd. James Cole s live bandem zároveň představí svůj nadupaný projekt Kapitán láska. Aby toho nebylo málo, již tak nabitý program v podobě Bigg Boss party, doplní ještě Indy a Wich či další zvučná jména slovenské hiphopové scény.

Na letošním Sázavafestu nebude chybět ani drumandbass. Konkrétně se můžete těšit na noc, která ponese stejný název jako úspěšná pražská party – Drum Affection. Za několik let na tomto večírku vystoupila jména jako Dj Hype, Concord Dawn, Xample a Lomax, Generation Dub a další. Pro návštěvníky Sázavafestu jsme si připravili opravdové hudební lahůdky v první řadě to je DJ Benny Page a úspěšná Mc Tali, která vyhrála první cenu v kategorii „best female MC“ v drumandbass awards 2010 a v České republice vystoupí vůbec poprvé. Dále se představí finský Dj a producent Muffler, český P.no a Sayuz a mnoho dalších zvučných jmen nejen české drumandbassové scény. Nebude chybět světelná show, videoprojekce a vše co patří k vychutnání nezapomenutelných festivalových nocí, které se netrpělivě blíží.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 19. 7. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Od elektroniky po hiphop. Vychytané.cz. [Online] 19. 7. 2010. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3457. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Od-elektroniky-po-hiphop
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 03:56