Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Leningrad Cowboys předvedou mexickou show

O skutečný a nejen hudební zážitek se postará další hvězdný host - finští Leningrads Cowboys
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest 2010
čtvrtek 5. srpna 2010 20:00
(konec +- neděle 8. srpna 2010 20:00)
Areál Sázavafest Kácov
Kácov (CZ)
O skutečný a nejen hudební zážitek se postará další hvězdný host - finští Leningrads Cowboys. Jejich vystoupení v rámci Sázavafestu je v ČR jediné a podobné už nebude nikdy k vidění. Leningrads Cowboys si totiž speciálně pro náš festival připravili světovou premiéru jejich show v mexickém stylu s názvem “Patria O Muerte“. Exkluzivní vystoupení „kovbojů“ na Sázavafestu je ve spojení s jejich nezaměnitelným image příslibem nezapomenutelné show plné recese.

Velké kapely vystřídá i zcela komorní vystoupení v podání francouzského klavírního virtuóza Maxence Cyrina, který si pro festival připravil speciální pásmo skladeb zahrnující předělávky nejpopulárnějších popových hitů až po dechberoucí klavírní pasáže. Z dalších zahraničních hostů letošního Sázavafestu jmenujme multikulturní Ocean versus Daughter, partičku z Barcelony Che Sudaka, polskou kapelu Dikanda, balkánský Boban i Marko Marković Orkestar, drum’n’bassové Benny Page, DJ Muffler z Finska, Alec Empire a další.

Velmi vzácným hostem letošního ročníku bude Ivan Král, který exkluzivně vystoupí pouze v Kácově. Pro toto vystoupení si Ivan Král připravuje speciální hudební pásmo. Díky slíbenému telemostu přímo do jeho domova v Americe se ho budete moci za pár minut sami zeptat na cokoli ohledně jeho účasti na Letním Sázavafestu.

Svou návštěvou poctí Sázavafest i zpěvačka a skladatelka Blanka Šrůmová, bývalá členka kapely Tichá dohoda. Její hudební pásmo bude obsahovat kromě písní ze svých autorských alb i největší hity zmíněné Tiché dohody, jakou je např. píseň Marioneta, ale hlavně pozve řadu známých hostů. Kulaté výročí působení rockové kapely Frasmus 5 oslaví spolu s ní i její leader Michal Prokop, který je známý především díky svým poetickým šansonům.

Sázavafest nabídne vítěze všech významných kategorii cen Anděl 2009 - Ewu Farnou, zpěváka Tomáše Kluse, či Charlie Straight. Díky tzv. Bitvám o Sázavafest, které vyvrcholily v rámci Jarního Sázavafestu, budeme moci v Kácově slyšet i tři vítězné kapely Goodfellas, Francis´ Drake a Nás všech. Na letošním Sázavafestu si zahrají také kapely The Roads a No Heroes, vítězové prvního ročníku soutěže kapel RGM Live Space, jejíž druhý ročník letos odstartoval neveřejnými koncertními vystoupeními 10. a 11. února v pražském Paláci Akropolis. Porota ve složení Pavel Anděl, Hynek Chudárek (TV Óčko), Martin Rigler, Jan Ponocný (hudebník, skladatel), Jan Čechtický (hudebník, skladatel) a Milan Cais (hudebník, skladatel, výtvarník) tentokrát vybrala do základních kol patnáct kapel: 3D Lidée, Blond Site Of The Life, Bros´n´Beasts, City Of Autumn, Come And Play, DC Headline, Dead Pope´s Company, L.A., Lealoo, Lo Dost, Make No Sense, Model Bazaar, Mother´s Angels, The Rest a FLO. Semifinálová vystoupení, ze kterých vzejde vítěz poroty a diváků, jsou naplánována také do Akropole - 1. semifinále na 15. září 2010, 2. semifinále na 29. září 2010. Finále, po kterém budou známy opět dvě vítězné kapely, se bude konat 20. října 2010.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 16. 7. 2010 08:00
Plaček, Lukáš. 2010. Leningrad Cowboys předvedou mexickou show. Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2010. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3453. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Leningrad-Cowboys-predvedou-mexickou-show
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:54