Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Line-up na LIR doplňují Stanton Warriors, I.D. a domácí DJs

Svátek drum & bassu se uskuteční již za dva týdny. Dvě hlavní pódia se Sub Focusem, High Contrastem, Sporem a dalšími opět doplní Wakata stage s hvězdným obsazením.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Let It Roll open air festival
pátek 23. července 2010 00:00
(konec +- pátek 23. července 2010 00:00)

()
Dubstepový pátek okoření I.D. a breakbeatovou sobotu Stanton Warriors. Ve VIP stanu si rozbalí narozeninovou stage Drumandbass.cz

Třetí ročník Let It Roll open air festivalu nabízí nabušený program. 10 let Drumandbass.cz se nejdříve oslaví na hlavní stagi v pátek s Ridem a Beastem 67, dále zahraje Katcha a dvojka Suki & Pixie. Doplní tak šestici Sub Focus feat. MC I.D., Matrix & Futurebound, Original Sin a Temper D. Soul:ution night v Radio 1 Take Control stanu kromě Calibra a Marcuse Intalexe ovládnou Brooklyn, Koogi, Sayko, Babe LN, Lixx & Rudeboy, Nitrous & Stanzim, 2K & Sweg, M4Y4, Panorama & Stantha. Na Wakata stagi si užijeme dubstepový set britského producenta I.D. a dále nás zlomí Abu, ANS, Babylonrocker a mnozí další. Čtvrtou stage si na oba dny postaví partička Drumandbass.cz ve VIP stanu, kde bude pokračovat oslava jubilea. Těšit se můžete na polské hosty One Way a dále na skvadru Beast 67, Soldik, C.N.B, Freakox, Skiny, Cyrax a D.N.S.V sobotu se na hlavním pódiu dočkáme Hospitality. Zahrají High Contrast, Tony Colman z London Elektricity, Marky & Stamina MC, Cyantific a B-Complex. Hospital DJe doplní MC Wrec, české barvy budou hájit IM Cyber s MC Onetwo z Navigators a Deadly Viperz s hlasovým supportem britského MC Coppy. Na Take Control stagi oproti pátku výrazně zhoustne atmosféra - postarají se o to vyslanci z labelu Lifted ve složení Spor, Chris Renegade, Evol Intent a Gemini. Dále budou za mixážním pultem poskakovat No Money, Philip TBC, X.Morph, Bifidus Aktif & Thiew, Danoo, Local Heroes feat. MC Tweety Twizta, Peejay a Murte. Wakata stage rozvibruje hlavně breakbeat a to především od Doma B ze Stanton Warriors. Dále se připojí bulharští Vladeejay, Kaplick, Saku nebo Baltazar.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 550 Kč + poplatek nebo VIP vstup za 1000 Kč + poplatek. Seznam výhod pro VIP naleznete na www.letitroll.cz, kde brzy zveřejníme i více k organizaci festivalu. Již nyní zde naleznete soutěž o zajímavé ceny, linky na předprodejce vstupenek, na sety a další užitečné informace.
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 10. 7. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Line-up na LIR doplňují Stanton Warriors, I.D. a domácí DJs. Vychytané.cz. [Online] 10. 7. 2010. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3438. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Line-up-na-LIR-doplnuji-Stanton-Warriors,-I.D.-a-domaci-DJs
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 13:48