Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Co vás čeká v novém roce?

Tak co, už jste se probrali z deliria? Ne? Doporučuju si zajít do lékárny, poradí :) a pokud se tam nedobelháte.. blbý, co? :) Co jsme pro vás připravili tento rok? Je toho hafo. Čtěte ;)
Přidat na Facebook
Určitě jste si už všimli, že naše stránky prošly drobným "faceliftem", který se zkládá z následujících věcí:
  • Rozhodli jsme se, že vám budeme dávat spoustu informací, ale nebudeme přitom žádné informační prostitutky - takže to, že vám nebudeme do palic tlačit žádný nesmysly, dodržíme. Budeme vám prostě a jednoduše doporučovat jen ty "vychytané" akce. A to hned na vršku každé stránky, abyste to nepřehlédli!
  • Protože máme pro vás spoustu a spoustu nových soutěží, tak jsme si řekli, že vám je prostě naservírujeme hned zpříma. Teď to sice zní stejně, jako kdybychom nerozdávali žádné falešné soby, ale ono to tak opravdu v podstatě je :) Až bude další soutěž, uvidíte to zase nahoře na každé stránce. A že může vyhrát každý, je celkem reálné. Myslíte, že třeba lístky na koncerty shrábne redakce a jména jsou vymyšlená? Ne! Pro redakci máme totiž lístky od pořadatelů vzlášť, proto tedy žádné lístky nehrabeme pro sebe a může vyhrát proto spousta z vás!
  • Všimli jste si, jak jsou na titulní stránce jinak zobrazeny články? Je to už o něco přehlednější, že? :)
  • Už jste se koukli do fotoreportů? I nám se zdál ten šílený výpis příliš šílený. Proto jsme jej trošku překopali, upravili, zčitelnili, zkomprimovali, .. ;)


Možná byste taky rádi věděli, co vás čeká v tomto roce, co dalšího vám přineseme. Zkráceně:
  • Lepší a přehlednější zobrazení akcí
  • Budete se moci zaregistrovat a získat tím třeba přístup k fotkám, ke kterým se prostě ostatní nedostanou, slevy na akcích a podobně
  • Taky vás potká shitparáda, aneb kterou sra*ku rozhodně už nechcete slyšet ;)
  • Již teď víme, že budeme mediálními partnery spousty významných akcí - a co to pro vás znamená? no přeci spoustu lupenů a nejen to zadara!
  • Rozhodně si nemůžeme nechat ujít, že zase někde uspořádáme pořádně vychytanou akci.. stejně jako třeba S/M Birthday Nights, na které vás přišlo celkem 5300.. jo, je to tak! Přes 5 tisíc lidí!
Tak co, budete číst vychytané i letos? ;)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 1. 1. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Co vás čeká v novém roce?. Vychytané.cz. [Online] 1. 1. 2007. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=343. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-vas-ceka-v-novem-roce?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 06:15