Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sweetsen fest zaplavily tisíce návštěvníků

Populární frýdecko-místecký Sweetsen fest, který se letos konal již po sedmé, naplnil očekávání organizátorů i návštěvníků.
Přidat na Facebook
V areálu festivalu, který po oba dny zaplavovaly tisíce diváků, bylo možno shlédnout více než 5 desítek samostatných hudebních i divadelních představení. Festival spolupracující s neziskovým sektorem tradičně přispěl i společnosti ADRA.

¨Jedna z největších kulturních i společenských událostí Frýdku-Místku proběhla bez nejmenších komplikací. Po oba dny zaplavovaly všechny tři festivalové scény tisíce spokojených diváků. Podle odhadů se do rozšířeného areálu přišlo podívat znovu více diváků než v loňském roce. Akce, která je pro frýdecko-místeckou komunitu stěžejní, poskytla prostor nejen k vystoupením, projekcím nebo vzniku hudebních klipů, ale i k prezentaci činnosti neziskových a humanitárních organizací z Frýdku-Místku. V letošním roce se představily veřejnosti společnosti Podané ruce a ADRA. V pátek 2. července pak proběhla sbírka pro dobrovolnické centrum společnosti ADRA a symbolický šek s celou vybranou částkou 22 030,-Kč byl předán jeho zástupcům na podporu dobrovolnictví ještě během pátečního večera na hlavním podiu festivalu.

„Sweetsen fest, který se těší velmi dobré pověsti a každoročně láká tisíce nových návštěvníků, myslí do budoucna. Díky podpoře partnerů, města Frýdek-Místek a Nadace ČEZ se nyní zaměříme na další rozšíření a zatraktivnění programu a zejména pak propojení akce s neziskovým sektorem “, uzavírá za pořadatele festivalu Petr Korč.
Dmb
(Lukáš Kaboň)
pondělí 5. 7. 2010 08:00
Kaboň, Lukáš. 2010. Sweetsen fest zaplavily tisíce návštěvníků . Vychytané.cz. [Online] 5. 7. 2010. [Citace: 27. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3426. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sweetsen-fest-zaplavily-tisice-navstevniku-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.176.43
Serverový čas: pátek 27. května 2022 23:14