Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Scot Project

Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude pionýr hard tranceového stylu, prestižní německý Dj a producent Scot Project. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce…
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS
sobota 24. července 2010 12:00
(konec +- neděle 25. července 2010 06:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Scot Project je jedním z umělců, lehce rozpoznatelných na poli elektronické taneční hudby. Styl, kterým se vyznačuje můžeme nazvat jako hard trance, specifický svým jedinečným zvukem, který kombinuje tvrdší prvky s melodickými tranceovými rytmy. V posledních pěti letech vytvořil Scot Project nezaměnitelný styl, kterým se zařadil mezi prestižní DJe a producenty. Zahrál si v klubech jako Godskitchen a Gatecrasher či na mega eventech jakými jsou Global Gathering, Homelands, Dance Valley, Avalon, Goodgrief a na mnoho dalších významných festivalech a klubech po celém světě.S mixováním začal již ve svých 13 letech. Prvním stylem se kterým začínal, byl break-beat a koncem 80 let přešel k tehdy významnému stylu zvanému Acid house. Již v 90 letech byl rezidentem v několika klubech v okolí rodného Frankfurtu. Díky těmto rezidenturám mohl začít šetřil své výdělky na postavení malého studia, aby se z něj později stal žádaný DJ a producent, zvaný na nejvýznamnější taneční eventy po celém světě.
Jeho první skladba „X“ vyšla na labelu Overdose v roce 1994 a již následující skladba „U I Got A Feeling“ se setkala s obrovským úspěchem. Netrvalo dlouho a Scot Project se stal uznávaným producentem tvrdšího odvětví tranceové hudby díky spoustě povedených remixů jako „Second Trip / Hennes & and Cold“, „Cosmic Fate /Fire Wire“, „Yoji Biomehanika / Ding A Ling“ a „Beam vs. Cyrus / Thunder In Paradise“ a vlastních hitů jako „Future Is Now“ či „Overdrive“. Kromě jiného stál také za velmi úspěšným projektem Arome se skvělými skladbami „Visions of Paradise“, „Somebody“ a hitem „Hands Up“.
Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190CZK do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500CZK s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.myspace.com/scotprojectofficial
Zdroj: United Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pátek 2. 7. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Scot Project. Vychytané.cz. [Online] 2. 7. 2010. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3413. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Pleasure-Island-predstavuje-hvezdu-jmenem-Scot-Project
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:48