Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Killing Joke vydávají EP, v září pak nové album!

Anglická post-punková skupina Killing Joke vydává 21. června nové EP, které předznamená nové album “XIII: Feast of Fools” naplánované na září. Nová EP nahrávka, která se objeví za několik dnů v několika různých formátech pod názvem “In Excelsis”, bude obsahovat zbrusu nový materiál pořízený v rámci příprav nového alba.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Killing Joke
pondělí 4. října 2010 21:00
(konec +- úterý 5. října 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Chystané album “XIII: Feast of Fools” si Killing Joke produkují sami, přičemž část jeho mixu byla pořízena i v Praze. Tato nahrávka vyjde přesně třicet let od eponymního debutu Killing Joke a zároveň je prvním plodem spolupráce kapely v původní sestavě po dlouhých 28 letech. V mezidobí byli jedinými stálými členy skupiny zpěvák Jaz Coleman a kytarista Geordie Walker.

“Koncertování s Killing Joke pro mě po celé ty tři dekády vždy bylo nejlepší částí roku,” říká Jaz Coleman, u nás též známý spoluprací na filmu Rok ďábla. “Pro mě naše koncerty vždy byly způsobem, jak se můžeme společně vyrovnat s hrůzami našeho světa řítícího se do zkázy.”

“Severní magnetický pól naší planety se vychýlil z území Kanady, a jak se rychle přibližuje k Sibiři, sopečné výbuchy a zemětřesení jsou na denním pořádku,” pokračuje Jaz. “Největší ropná skvrna v dějinách lidstva se stále zvětšuje a na korejském poloostrově stále hrozí vypuknutí války. Je naprosto zřejmé, že Killing Joke ještě nikdy nebyli tak potřeba jako dnes.”

„Chtěl bych poděkovat svým kolegům za to, že jsme mohli společně vytvořit naši zatím nejdůležitější nahrávku, a cítím se nadšený a poctěný tím, že opět mohu vyrazit na turné s Killing Joke v původní sestavě,” dodává Jaz. Killing Joke ani tentokrát nevynechají svou oblíbenou Prahu, čeští fanoušci je uvidí 4. října v Lucerna Music Baru.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400 CZK + poplatky, na místě za 500 CZK. Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu zůstávají v platnosti.

Více info na: www.killingjoke.com, www.myspace.com/killingjokeofficial, www.musicbar.cz
www.dsmacku.com, www.myspace.com/dsmackupromotion

Zdroj: TZ D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 28. 6. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Killing Joke vydávají EP, v září pak nové album!. Vychytané.cz. [Online] 28. 6. 2010. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3402. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Killing-Joke-vydavaji-EP,-v-zari-pak-nove-album!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:16