Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Praha bude hostit amerického písničkáře Adama Greena

Americký písničkář Adam Green se narodil roku 1981 ve státě New York. Na vysokou školu chodil jen jeden semestr a pak se rozhodl věnovat se plně hudbě. Spolu s Kimyou Dawson tehdy založil “anti-folkovou” kapelu The Moldy Peaches. V tomto projektu dosáhl nezanedbatelné popularity, zejména díky písni “Anyone Else But You”.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert Adama Greena
čtvrtek 8. července 2010 20:00
(konec +- pátek 9. července 2010 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Roku 2004 se oba členové The Moldy Peaches rozhodli dát se vlastní cestou a vydat se na sólovou dráhu. Adam od té doby vydal několik úspěšných desek na značce Rough Trade Records s hity jako "Jessica", "Novotel", "Friends of Mine" či "Dance with Me". Ve Velké Británii je také populární jeho předělávka hitu od The Libertines "What a Waster". Adam si častým koncertováním získal značnou skupinu příznivců v Evropě, zejména v Německu.

Před dvěmi lety začala znovu stoupat hvězda The Moldy Peaches, když byl jejich hit “Anyone Else But You” použit v populárním nezávislém snímku Juno. Ve filmu je dokonce scéna, kdy představitelé hlavních rolí Michael Cera a Ellen Page tuto píseň sami zpívají. Soundtrack z tohoto filmu se toho času dostal na vrchol americké prodejní hitparády, přesto se činnost kapely neobnovila a Adam se dále věnuje sólovému hraní a koncertování s Reginou Spektor. Jako sólového písničkáře jej uvidíme i my 8.července od 20:00 v pražském Lucerna Music Baru.


Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300 CZK + poplatky, na místě pak za 400 CZK.

Více info na: www.myspace.com/adamgreen, www.adamgreen.net, www.musicbar.cz, www.dsmacku.com, www.myspace.com/dsmackupromotion

Zdroj: TZ D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 25. 6. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Praha bude hostit amerického písničkáře Adama Greena. Vychytané.cz. [Online] 25. 6. 2010. [Citace: 29. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3390. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-bude-hostit-americkeho-pisnickare-Adama-Greena
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.132.226
Serverový čas: neděle 29. května 2022 14:46