Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jak se na Štěpána červenalo na Velrybě a proč měli go go hlavy v rozkroku!

Celý náš foto i nefoto tým vyrazil na vánoční mejdan v červeném. Dá to docela zabrat, nafotit vychytaný fotoreport z Kamikadze Free Fly Party. Jen si zkuste vydržet až do rána poměrně střízlivý :o) všude okolo vás samé pěkné holky, že nevíte co dřív fotit a kam skočit..
Přidat na Facebook
Moc často se nestávalo, že dřívější klub 603, současná Velryba, praskal ve švech na „normální“ taneční party. V poslední době jsme si tuto milou skutečnost velice rádi zvykli, třeba jako včera na Štěpána. Na první pohled to vypadalo, že to zas tak dobré nebude, ale chyby lávky.. Předpůlnoční hrátky se odehrávaly na baru místo na parketě.. Všichni tankovali plnou, aby vydrželi taneční maraton až do rána! A to celkem vydatně, protože ráno v pět nebyla v celém klubu ani kapka vodky :( Přesně tak, woodka doošla..

Po půlnoci se parket docela slušně zaplnil až tak, že u baru se dalo konečně objednat nějaké to pití.. A proč se parket naplnil až po půlnoci? To je docela jednoduché, svůj set začal hrát Tommy Rodgers. Taneční šílenství začalo nabírat první otáčky! Go Go tanečnice byli všude, kam se mužské oko podívalo.. Na baru, pod Dj´s, na parketě.., na plátně.. ano i na plátně, koneckonců na plátně jsme snad byli všichni! Určitě jste si všimli projekce od Lajdáka, aby taky ne, když jela na dvou plátnech a všech televizních přístrojích nad barem!

Tančení nálada se výrazně změnila nástupem Jerryho za mixážní pult. Akce nabrala brutálnější spád.. Je pravda, že se nezavděčíte všem, je to tak na třetiny! Někdo rád vdolky, jiný zase holky a my ortodoxní vyznáváme Tiësta! Proto mně osobně se líbil raní koncový výplach od Kossiho. Ze začátku jeho setu oblíbené tralalánky, ale pak kluk jeden ušatý opálený přitvrdil a všechny nás ujistil, že jsme zase v první osmině dnešního večera! On je Sámer Issa a o cédéčko Standy Dolínka bude luxusní tombola až v osm hodin ráno! Ku*va jste tady..? chudák Kossi už neslyší, tak příště víc křičte!

A co Marcus Cooper?! Osobě, které patří díky za tuto skvělou party..! Určitě by se uživil jako šerminátor! Jeho ruce při jeho setu lítaly snad do všech světových stran, nahoru a dolu. Názorně ukazoval všem, že Kamikaze s vodkou dodá opravdu 200% výkonu! (Aha, už je mi jasné, kam se poděla všechna vodka :o) ) Ale teď vážně, Marcusův set byl nabitý pulsující energií, až se někteří tanečníci váleli po zemi. Ona zemská přitažlivost je sviňa a ne všichni jsme letadla, že pánové.. A mimochodem, pozvracet jste mně opravdu nemuseli :(

A co bylo na včerejším focení to nejlepší..? Go Go tanečnice a náš menší foto kroužek! Teď už nejsou v kurzu rodinné fotografie s oblíbenými Dj´s. Kdo by dnes stál o fotku s Jerrym, když na baru tančí sexi rošťandy jenom a jenom pro vás! Holky díky za skvělou atmosféru a spolupráci, bylo veselo a mnohý s pánů odcházel s blaženým úsměvem na tváři.. Tolik štěstí nečekali ani omylem..

A jak se akce líbila vám? Nebojte se vyjádřit pod článkem ve vzkazech! ;)
majkl
(Michal Gaja)
středa 27. 12. 2006 15:00
Gaja, Michal. 2006. Jak se na Štěpána červenalo na Velrybě a proč měli go go hlavy v rozkroku!. Vychytané.cz. [Online] 27. 12. 2006. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=339. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-se-na-Stepana-cervenalo-na-Velrybe-a-proc-meli-go-go-hlavy-v-rozkroku!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 11:10