Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlínské divadlo se rozloučí na náměstí retro koktejlem...

...namícháným z osvědčených ingrediencí.
Přidat na Facebook
Závěr divadelní sezony Městského divadla Zlín patří už tradičně na zlínské náměstí Míru. Nejinak tomu bude letos, kdy herci opět předají divákům svůj dárek v podobě představení pod širým nebem. Všichni fanoušci i kolemjdoucí jsou zváni na radostné rozloučení před létem v úterý 29. června na 20. hodinu, kdy vypukne retro koktejl ze známých českých muzikálů. Program pod názvem Zlatá šedesátá, který měl premiéru na únorovém XX. plese v divadle, připravil herec Dušan Sitek.

„Končí 64. divadelní sezona a my se chceme rozloučit se všemi věrnými návštěvníky divadla i s těmi Zlíňáky, kteří zatím návštěvu divadla odkládají. Téměř celý soubor Městského divadla Zlín se představí v pořadu „Zlalá šedesátá“ na náměstí Míru ve Zlíně. A protože jsme si pozvali i hosty a přátele, bude jeviště opravdu zaplněno do posledního místa. Našim přáním je, aby stejně zaplněné bylo i náměstí, protože se skutečně máte na co těšit. Kdo by neznal písničky z muzikálů Starci na chmelu, Kdyby tisíc klárinetů, Šakalí léta a Rebelové? Zpívali jsme si je před léty a dneska si je pobrukují naše děti a vnoučata. Přijďte si je zazpívat spolu s námi a přivítejme opravdové léto,“ zve dlouholetý člen uměleckého souboru zlínské scény Dušan Sitek.

TZ Městské divadlo Zlín
Verushka
(Veronika Jarešová)
neděle 27. 6. 2010 08:00
Jarešová, Veronika. 2010. Zlínské divadlo se rozloučí na náměstí retro koktejlem.... Vychytané.cz. [Online] 27. 6. 2010. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3383. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlinske-divadlo-se-rozlouci-na-namesti-retro-koktejlem...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:47