Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ben Cristovao představuje svůj nový videoklip

Ben Cristovao konečně ukázal svou pravou tvář! Pohledný zpěvák v novém videoklipu hříšně tančí a svým nezaměnitelným sametovým hlasem žádá: „Give me some more“.
Přidat na Facebook
Přestože v přímých přenosech Česko-Slovenské Superstar působil mnohdy nejistě a s obavami očekával verdikt poroty, na nové desce se představuje úplně jiný Ben – sebejistý a sexy. Uměleckou proměnu naznačuje i samotný název připravovaného alba Definitely Different, jehož vydání je plánováno na konec června. „Nechtěl jsem svůj debut uspěchat, nechtěl jsem slevit ze svých nároků,“ přiznává talentovaný zpěvák a tanečník a dodává: „Při natáčení v Torontu jsem měl absolutní svobodu, kterou nám většina českých vydavatelství nedá. Snažíme se produkovat hudbu, která bude srovnatelná se světovou scénou. Jsem moc zvědavý na reakce mých přátel a česko-slovenského publika.“

A ve svých smělých plánech zachází ještě dál. V době, kdy i velká vydavatelství omezila produkci videoklipů na minimum, se Ben rozhodl natočit k singlu Give me some more taneční videoklip, jež je - stejně jako celá deska, která vznikala v kanadském Torontu - výsledkem mezinárodní spolupráce. Spolu se zpěvákem si v něm pod vedením brazilského choreografa Nobru Xstyle zatančily nejen špičky české i zahraniční taneční scény, ale i hvězda přehlídkových mol – topmodelka Anna Kalina.

Do režisérského křesla v ateliéru Pokrok „usedl“ frontman Support Lesbiens Kryštof Michal, jež je podepsán jak pod videoklipy své domovské kapely, tak pod desítkami oceňovaných reklam. Producentské taktovky se ujal Yemi A.D., majitel JAD COMPANY, která Bena zastupuje od začátku jeho kariéry. Yemi A.D. je moderátorem, tanečníkem a choreografem a má za sebou dlouholeté zkušenosti s vytvářením hudebně-tanečních vystoupení. „Mám velkou radost, že jsem na desce mohl spolupracovat se skutečnými profesionály ve svém oboru. S výsledkem jsem moc spokojen a doufám, že budou i moji fanoušci,“ věří Ben a těší se, až 24. června v kostele St. Michael svou desku oficiálně pokřtí.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 21. 6. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Ben Cristovao představuje svůj nový videoklip. Vychytané.cz. [Online] 21. 6. 2010. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3374. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ben-Cristovao-predstavuje-svuj-novy-videoklip
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:14