Aktuální akce
neděle 20. října 2019
PRVNÍ AKČNÍ HRDINA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
pondělí 21. října 2019
Lucky Chops
21:00 Lucerna - Music Bar, Praha
Lucky Chops
středa 23. října 2019
YESTERDAY (FKS)
14:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
čtvrtek 24. října 2019
SNĚŽNÝ KLUK
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín

Jaké další styly a stage nabídne letošní Hradhouse?

Před časem jsme si představili účinkující, kteří budou vystupovat na hlavním podiu festivalu Hradhouse v Boskovicích, a představa o obsazení dalších stageí dosud byla neurčitá.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hradhouse 2010
pátek 6. srpna 2010 18:00
(konec +- sobota 7. srpna 2010 06:00)
Hrad Boskovice
Boskovice (CZ)
Pojďme si nyní do toho vnést trochu jasno…

Stage, která jistě potěší mnoho fanoušků, bude věnována stylům trance a progressive a ponese název jedné z 5 nejoblíbenějších klubových parties v České republice, pořádané již od roku 2007, která má v současnosti své místo v brněnském klubu Fléda. Na E-MOTION stage na Hradhouse přivítáme hosty ze Slovenska – pány Tomase Haverlika a Michala Breetha.

Tomas Haverlik je exportérem kvalitního slovenského progressivu, a to nejen coby DJ, ale také producent a remixér. Jeho produkce má mnoho společného i s housem. Základem je vždy silný motiv prolínající se celou skladbou, její progressivita spočívá ve stylizaci, celkové atmosféře, kterou posluchači navodí množství neidentifikovatelných zvuků a efektů, jež podtrhují luxusní hudební zážitek. Mezi jeho nejúspěšnější tracky můžeme zařadit Hannah, Tyra, Synthia či Noel, na které s ním spolupracovala slovenská zpěvačka Misha.Michal Breeth patří k slovenské djské elitě, na scéně působí už od poloviny 90. let. Stal se moderátorem taneční show 4Elements na Radiu_FM, kde představil hosty jako Gabriel & Dresden, Luke Fair, Silicone Soul, Andy Moor, Jimmy Van M, Hippe-E, Funk´D Void a další. Jejich prostřednictvím se dostává k jiným hudebním směrům, nejvíce však tíhne k progressive houseu. Jejich spoluhráči na stagei budou pánové Michael C, dále Stepan Bruck, Hydrophonic, Typhone, Deivis, Andrew Mallet a Hellman.Zkrátka nepřijdou ani fanoušci drumandbassu. Avizována již byla DJka Katcha, která je s festivalem spojena už od 3. ročníku konaného ještě na hradě Buchlov. S více než desetiletou historií za gramofony se Katcha pravidelně objevuje na prestižních klubových parties, stejně tak jako na velkých festivalech. Ke královně českého dnb přibývají Djs X.Morph, Blulajta + MC Vaant, Stantha a Holder a těšte se na pěkně hustej kotel. Lineup tohoto pódia však není zcela kompletní. Sledujte proto novinky na www.hradhouse.czČtvrtá stage, situovaná v hradní katakombě, bude letos organizována agenturou Strobe. Jejím zakladatelem je DJ Lucasch. Agentura se zabývá pořádáním parties, bookingem a provozuje infoserver o taneční scéně. Organizování parties se věnuje od roku 1999 a zde jmenujme např. Golden Techno ve zlínské hale Novesta ve spolupráci s uherskohradišťskou agenturou Vichr nebo party seriál Sonne Edition. Na festivalu Hradhouse se představí DJs z tohoto bookingu: Lucasch, Coma, Luis, Mildee, Daemon, Jordy, Noxx Van Borg, Bear a Karloss a v jejich podání se dočkáte širokého spektra stylů především tvrdšího ražení od techna až k hard technu.Věříme, že si každý v programu najde to své. K důrazu na kvalitní audiovizuální zážitek a organizaci připočtěme starobylou atmosférou prodchnutý boskovický hrad, což v kombinaci se současnou elektronickou hudbou dává festivalu něco navíc, čím se odlišuje od ostatních.
Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketpro a Ticketportal. Můžete je však objednávat o 5% levnější prostřednictvím SMS zprávy na čísle 603 961 887. V objednávce uveďte celé jméno, adresu vč. PSČ a název akce. Při objednávce nad 10 ks získáte slevu 10%!
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 22. 6. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Jaké další styly a stage nabídne letošní Hradhouse?. Vychytané.cz. [Online] 22. 6. 2010. [Citace: 20. 10. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3369. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jake-dalsi-styly-a-stage-nabidne-letosni-Hradhouse?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.06s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 34.236.216.93
Serverový čas: neděle 20. října 2019 14:43